škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kütahya da Formanimi Kime Yaptırabilirim.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı desperado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum. O yüzden hata yaparsam Yöneticilerden Af diliyorum. (Yanlış yerde konu başlığı vs.)

Bende 94 Model Forman lx var. Bulunduğum ilçede Skoda Ustası yok. Skoda Ustası Olmadığı gibi Buradaki tek skoda benim arabam :) Kütahya İl Merkezi Bana Yakın Olduğu İçin Sizden İsteğim Kütahya İl Merkezinde İyi Bir Skoda Ustası Tavsiye Etmeniz.

Arabamın arızası ise biraz sert kalkış yaptığımda Sağ Ön taraftan patırpatır ses gelmesi. burdaki tofaş ustasına gösterdim üst motor kulağı değişecek dedi. değiştirdik ses kesildi ama 2 gün sürdü. 3. gün yine aynı ses geldi. Alt taraftaki takozu değiştirdik yine aynı ses geldi. Şanzımanın oradaki takoz ise sağlam ama hala sesi kesemedik.

- Acaba üst takozu yinemi değiştirmeliyim!
- Değiştireceksem Hangi Markayı Tavsiye Edersiniz?
- Eğer üst takozdan değilse başka nereden olabilir?

Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gözle muaynede üst takoz ne durumda acaba ?

genelde devir daimle beraber gibi görünen üst takozu parçalıyor onlar.:)

bunun dışında Kütahya yı bilmiyorum :(

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı desperado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AhmetH;133185
gözle muaynede üst takoz ne durumda acaba ?

genelde devir daimle beraber gibi görünen üst takozu parçalıyor onlar.:)

bunun dışında Kütahya yı bilmiyorum :(

Üst takoz dediğim gibi Yeni ve hiç bir sorun gözükmüyor :( Hatta usta acaba yönümü  yanlış diye çıkarttı taktı bu sefer kayış muhafazaya temas edince tekrar söküp taktı :) Deneme tahtası oldu araba:)

Bu takozun bi markası varmı acaba tavsiye edebileceğiniz. ben şu anki takozu 10 tl ye almıştım.

Çevrimdışı desperado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;133186
eskişehirde yaptırmanızı öneririm.

Kütahyada bulamazsam Eskişehirde yaptırabilirim. Usta ismi, adresi ve telefonu verebilirmisiniz?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
erkara otomotiv var parçacı onlara danışırsanız yardımcı olurlar. onların çok iyi ustaları var.

Çevrimdışı desperado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;133195
erkara otomotiv var parçacı onlara danışırsanız yardımcı olurlar. onların çok iyi ustaları var.

Çok Teşekkürler mayham85. Yarın Muhtemelen ilk fırsatta arayıp bilgi alacağım.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik ve kauçuk parçalar  Gumokov marka geliyor orijinal olarak eski skodalarda :)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: desperado;133179
Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum. O yüzden hata yaparsam Yöneticilerden Af diliyorum. (Yanlış yerde konu başlığı vs.)

Bende 94 Model Forman lx var. Bulunduğum ilçede Skoda Ustası yok. Skoda Ustası Olmadığı gibi Buradaki tek skoda benim arabam :) Kütahya İl Merkezi Bana Yakın Olduğu İçin Sizden İsteğim Kütahya İl Merkezinde İyi Bir Skoda Ustası Tavsiye Etmeniz.

Arabamın arızası ise biraz sert kalkış yaptığımda Sağ Ön taraftan patırpatır ses gelmesi. burdaki tofaş ustasına gösterdim üst motor kulağı değişecek dedi. değiştirdik ses kesildi ama 2 gün sürdü. 3. gün yine aynı ses geldi. Alt taraftaki takozu değiştirdik yine aynı ses geldi. Şanzımanın oradaki takoz ise sağlam ama hala sesi kesemedik.

- Acaba üst takozu yinemi değiştirmeliyim!
- Değiştireceksem Hangi Markayı Tavsiye Edersiniz?
- Eğer üst takozdan değilse başka nereden olabilir?

Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler.
alper aramıza hoş geldin. kütahya da skoda yı adam akıllı yapacak usta yok onun için en iyisi Eskişehir e gitmen...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı desperado

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar İlginizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.