škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

teyp kodu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı reelfetbaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dün en sonunda roomster ımı aldım ama her szamanki mantıkla alıncıya kadar agam paşam aldıktan sonra hallederiz ayakları ..malesef teypimi dilnleyemiyorum kodu olmadıgı için kod içinde teyp sökülmesi gerekiyormuş ben datçadayım nasıl söktüreyim bilen varsa lütfen yardımcı olsun nasıl sökülür teyp....

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne biçim iş o öyle..Kullanım kitapçığında veya yedek anahtara bağlı olan bir kod olması lazım.Onu girince çalışması gerek..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teybin şase kodunu alarak sistemden teyp kodunu isteyeceklerdir muhtemelen yapacak bişi yok bir elektronikçiye gidip söktüreceksiniz. sökülmesinden çok çekinmeyin bir aparatı var zarar vermeden kolayca çıkartablirler.

Çevrimdışı reelfetbaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dün servisi aradım servise gidip bilgisayara bağlanıp kod alına biliyormuş..ve burdaki elektronikcilerde o aparatın oldugunu sanmıyorum . tatile cıkıcam sanırım izmirden gecicem artık orda yaptırırım . sökeden aldım arabayı benden söylemesi....herkeze teşekkürler...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: reelfetbaz;125731
dün servisi aradım servise gidip bilgisayara bağlanıp kod alına biliyormuş..ve burdaki elektronikcilerde o aparatın oldugunu sanmıyorum . tatile cıkıcam sanırım izmirden gecicem artık orda yaptırırım . sökeden aldım arabayı benden söylemesi....herkeze teşekkürler...

O aparat çok basit bir parça..Onsuz teypçi tükkanı açılmaz :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ta5cny

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teyp kodu nerede yazıyor?
şu yedek anahtarın ucuna takılı plastik yaklaşık 2 cm eninde 10 cm boyunda hani bu bavulların üzerine takılı etiketliğe benziyen parça var içerisinde birçok numara yazıyor. bu parçada mı yazıyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim?:+1::kat::wsh2:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ta5cny;127068
teyp kodu nerede yazıyor?
şu yedek anahtarın ucuna takılı plastik yaklaşık 2 cm eninde 10 cm boyunda hani bu bavulların üzerine takılı etiketliğe benziyen parça var içerisinde birçok numara yazıyor. bu parçada mı yazıyor bilen varsa yardımcı olursa sevinirim?:+1::kat::wsh2:

bu konuda detaylı bilgi mevcut:)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=4284&highlight=teyp+kodu+irfan

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya herhangi bir servis şasi no dan bulması lazım ayrıca sökülemesi de o kadar problem değil burada yazan arkadaşlar sürekli o parçalarla oynayan söken arkadaşlar sıkıntı çıksa onlar yapmazdı herhalde ki servis ustasıdır daha ne olacak ben ayna kollarını değiştirdim kapıları söktüler onlar için tıkırtı falan yok 1 haftasdır binmekteyim