škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yağ eksiltme.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Ben Favorit' e koymuştum ve kesmişti yağ yakmayı. Daha da yakmadı hiç bir zaman.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;122272
Ben Favorit' e koymuştum ve kesmişti yağ yakmayı. Daha da yakmadı hiç bir zaman.
pedere bi daha diyim o zaman sen daha önce demiştin abi.bende pedere dedim oda gidip bor power almıştı. gerçi o zamanlar yag yaktıgını bilmiyodum.şimdi bunu kullanalım bide o zaman anlattıgın sekilde.birde senin favorit kaç kmde ne kadar yakıyodu abi
elegance=ugurcnplt

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ugurcnplt;122275
pedere bi daha diyim o zaman sen daha önce demiştin abi.bende pedere dedim oda gidip bor power almıştı. gerçi o zamanlar yag yaktıgını bilmiyodum.şimdi bunu kullanalım bide o zaman anlattıgın sekilde.birde senin favorit kaç kmde ne kadar yakıyodu abi
Ne kadar yakıyordu hatırlamıyorum ama eksiltmeyi kestiğini iyi hatırlıyorum.

Bunu kullanmadan önce yağ ve yağ filtresi yeni olacak. Ürün motor yağına ilave edilmeden önce 10-15 dakika kadar iyice ve kuvvetlice çalkalanacak ve öyle ilave edilecek. İlave ettikten sonra 10-15 dakika kadar ya rölantide bırakılacak ya da araç kullanılacak.

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;122214
Neredeyse yağ değişimi geliyor yahu! Yağ eksiltmesi yok desek başımız ağrımaz.
valla benzinli motor skodalar kaç km'de bir değiştiriyor ki? Ben hep bu aralıklarda değiştiriyorum.:tmr::):):)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benzinli skodalar ve tüm vw ler 15000 kmde değiştirir.

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;122470
benzinli skodalar ve tüm vw ler 15000 kmde değiştirir.

15bin de bana fazla geldi şimdi, tam sentetik mi koyuyorsunuz?Babamın da passatı var 2004 1.6mpi o da geçen sarı yağ lambasını yaktı, bi baktık yağ dibe vurmuş.yarı sentetik 10-40 yağ konuluyor arabaya.yanlış bir seçim midir?:blm: