škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alikayimtu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar babama 2.0 4x4 yeti almaya düşünüyoruz. ama daha çok yeni olduğu için pek bir bilgiye ulaşamadık. bir bakıyorum çok şekil bir araç(iç tasarım çok güzel),sonra birdahakine gözüme çok tipsiz geliyor. özellikle 2.0 dizel de dsg şanzuman şuan yok ama temmuz ayı içersinde getirceklermiş. vw forumlarında takip ettiğime göre dsg şanzumanın (7 ileri )acayip problemli. uzun uzun konular var. aracı büyük ihtimal alıcağız ama düz vites daha ağır basıyor şuan için.o kadar para verip otomatik olmamasıda başka bir çelişki.eğer bilgisi tecrübesi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle aramıza :wlc:

bir dsg sorun çıkardı diye hepsi sorun çıkaracak değil hem 7 ileri şanzuman 1.2 tsı için kullanılıyor yani 2.0 TDI dsg de daha bir problem duymadım ben.Şahsen eğer jeep tarzı düşünmüyorsanız 2.0 tdı superblere bakın derim

Çevrimdışı alikayimtu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim.aslında güven meselesi oldu biraz. kesinlikle sorun çıkaracak gözüyle bakmak yanlış ama garanti sonrası olursa 20 bin liradan bahsediyorlar. çelişkimiz bu yüzden biraz.özellikle suv düşünüyoruz. superb benim hayalim babam pek sıcak bakmıyor:)her superb gördüğümde içimi çekiyorum. cevabınız için teşekkürler.