škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Traktöre hidrolik direksiyon

fenomen · 26 · 21281

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar çiftçi bir komşumuz var traktörüne hidrolik direksiyon taktırmayı düşünüyor ve netten bana yardımcı olmamı istedi,taksitle düşünüyor.massey ferguson 280 di sanırım,nasıl bir aparat alması gerekiyor bilen anlayan varsa yardımlarını bekliyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
çiftçiyiz.biz, çiftçiforum.net gibi forumları araştır bence Hocam.:wnk:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam herşeyin cevabını burda bulamazsın :++: ,

Şaka bir yana internette araştırmak lazım..

Şimdi google' a "traktöre hidrolik direksiyon taktırmak" diye yazdım ilk sırada bizim site çıktı :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı harun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.opelcarclub.com
Traktörlerin yapısı bu şekilde değişimlere uygunmudur bilemem ama bence zor bi ihtimal.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;116433
Hocam herşeyin cevabını burda bulamazsın :++: ,

Şaka bir yana internette araştırmak lazım..

Şimdi google' a "traktöre hidrolik direksiyon taktırmak" diye yazdım ilk sırada bizim site çıktı :D
:++::++::haha:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: harun;116435
Traktörlerin yapısı bu şekilde değişimlere uygunmudur bilemem ama bence zor bi ihtimal.
yaptıranlar varmış banada onun için söylemişti zaten ama bu konuda bilgim yok,hakan kayıp şu günlerde abd ye gidecekti gittimi acaba?bu konuda bilgisi olacağını sanıyorum o köye gidip çift falan sürüyordu.

efe_38

• Ziyaretçi
hocam en kolay yolu sanayiye gidecek iyi bir ustanın eline bırakacak artık fatura ne kadar gelirse :)

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
traktöre hidrolik taktırmanın en kolay yolu yeni traktör almak gibi geliyor ayrıca neden traktöre hidriolik düşünüyor arkadaşınız traktörün amacı belli zaten :)

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hidrolik taktıranlar varmış ve tavsiye etmişler,sırf hidrolik direksiyon için traktör satılıpda yeniden almak onun için biraz zor.taktıranlar  500 parça 80 tl de taktırma ücreti 580 tl falan oluyor işte,ama netten bulursak 10 taksitle parçayı alıp taktırmayı düşünüyor.vadeden kazanmak istiyor arkadaş.

06lkn66

• Ziyaretçi
bizde iki tane massey 3.105 bi tanede new holland var olurmu bilmiyorum ama bu masseylerin hidrolik sistemini çıkma bulup taktırabilirse denesin bi bence öyle ucuza gelebilir

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim amcanın 165 lik massey kara direksiyon vardı taş gibi.bizim eskiden 178 lik massey vardı hidrolikti arabadan falan rahat dehşet bişeydi.hocam arkadasınızın bi aparat almasına gerek yok çünkü kendi o işi cok zor halleder.sanayide bi ustaya verecek fiyatıda 600-700 gibi bişeydi heralde amcam öyle diyodu.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok resmen sıfır bu parça satılıyormuş taktırıp canavar gibi orjınaliyle  ayırt edilemiyormuş diyor arkadaş.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;116659
bizim amcanın 165 lik massey kara direksiyon vardı taş gibi.bizim eskiden 178 lik massey vardı hidrolikti arabadan falan rahat dehşet bişeydi.hocam arkadasınızın bi aparat almasına gerek yok çünkü kendi o işi cok zor halleder.sanayide bi ustaya verecek fiyatıda 600-700 gibi bişeydi heralde amcam öyle diyodu.
zaten sanayide yaptıracak,ama sanayide peşin parça fiyatı 500 müş o kredi kartıyla netten bulmayı düşünüyor 10 ay taksitle falan.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biz zamanında adanada 80 küsür model ford traktöre taktırmıştık. traktör için hidrolik şart. amacı belli diyen arkadaşların kaç tanesi acaba ömründe traktör kullandı merak ediyorum.
ayrıca basit mekanik üzerine kuruludur traktörler.iyi bir ustanınelinde çok rahat yapılır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
birde bu parçayı bulabilsek nette daha güzel olacak aslında.....