škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

adana gezisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hafta sonu tatılı ve 23 nısan tatılnı fırsat bilerek adanadaki çok sevidğim arkadaşımı ziyarete gittim.:)
gidiş aksaraydan adana arası 250 km. ortalama yakıt 6,3 ortalama hız 130 km. yeni otoban açılmış ereğli makasından sonra.gülek boğazını çok kolay tırları görmeden geçenbiliyorsunuz sanırım mesafe 50 km civarı .
dönüşte  ise hep rampa çıkmam ve yüklü olmam da eklenınce yakıt tüketimim arttı. 7,5 idi.hız 120/130 km ortalama. mesafe 250 km
adanada gezilecek görülecek ne varsa 3 güne sığrırmaya çalıştık.:spr:
burdan değerli dostuma teşekkürlerimi iletirim.
not:octi ile uzun yol yapmak gerçekten müthiş.c.control ile yol yapmak daha müthiş.:ok:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vay hocam bizim memlekete geldınız hoşgeldiniz umarım gezilecek gorulecek yerelere gitmişsizinizdir dedıgınız gıbı yenı otoyol da acıldı ve akdenız bolgesınnden ıc anadoluya gıdış hem daha kolay hem daha kısa hemde daha guvenılır oldu.

octaviaman

• Ziyaretçi
Evet cc uzun yolda tadından yenmiyor.Tüketim değerleri çok başarılı,tebrikler.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fotoğraf isterük...fotoğraf isterük...fotoğraf isterük...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;9249
vay hocam bizim memlekete geldınız hoşgeldiniz umarım gezilecek gorulecek yerelere gitmişsizinizdir dedıgınız gıbı yenı otoyol da acıldı ve akdenız bolgesınnden ıc anadoluya gıdış hem daha kolay hem daha kısa hemde daha guvenılır oldu.

gezilecek görülecek yerleri tek tek gezdik diyebilirim.arkadaş zaten Adana'lı;)
yola gelince süper güvenli kaliteli kolay yolculuk oldu.yalnız o yolda 90 km hız sınırlaması! var. :(tabi uyan yok.:hanz:

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;9269
Evet cc uzun yolda tadından yenmiyor.Tüketim değerleri çok başarılı,tebrikler.

c.c. gerçektende bir nimet arabamı daha çok uzunyolda seviyorum.:spr:
tüketim hıza ve yüke göre normal geldi banada:).