škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

motor yenileme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı saho22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar ben çorludan garıp bı favocuyum:D:D :++:

benım sorunum aracın yag yakmaya baslaması ve yenı motor yaptırmayı dusunuyorum fıyat konusunda yardımlarınızı beklıorum...

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
komple motor yapmak 1000 - 1250 arası oynaması lazım :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: AhmetH;105236
komple motor yapmak 1000 - 1250 arası oynaması lazım :)
Aşağı yukarı bu fiyatlar arasına maloluyor.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1000 -1500 arası
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

mertcankar

• Ziyaretçi
valla benm favo yağ yakmıyo ama yağ döküyor :D o gri bloğun fana bakan kısmında conta mı plastik vida mı ne var orası gevşekti sıktırdım ama hala yağ damlaması oluyo günde 2-3 damla.. sanırım yağ filtresine de baktırmam gerekiyor usta usta değil ki 2vida sıkıp tamam diyo bende para vermiyorum :D

Çevrimdışı saho22

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcankar;106885
valla benm favo yağ yakmıyo ama yağ döküyor :D o gri bloğun fana bakan kısmında conta mı plastik vida mı ne var orası gevşekti sıktırdım ama hala yağ damlaması oluyo günde 2-3 damla.. sanırım yağ filtresine de baktırmam gerekiyor usta usta değil ki 2vida sıkıp tamam diyo bende para vermiyorum :D

aynen bendede oyle yag damlamaları var:D cozemedım gıttı  arkadaslar bu arada ılgınıze cok tsk ederm
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2010, 23:27:13 Gönderen: saho22 »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcankar;106885

Karterin blok ile arasındaki sızdırmazlık parçası zamanla işlevini yitiriyor, karteri söküp arasına conta ile beraber tekrar sızdırmazlık macunu sürülmesi gerekiyor. Bu kısmada bakın, sorun oradan ise sıkma falan işe yaramaz, o parçanın değişmesi gerekiyor.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;107175
Karterin blok ile arasındaki sızdırmazlık parçası zamanla işlevini yitiriyor, karteri söküp arasına conta ile beraber tekrar sızdırmazlık macunu sürülmesi gerekiyor. Bu kısmada bakın, sorun oradan ise sıkma falan işe yaramaz, o parçanın değişmesi gerekiyor.
Evet o parçayı bende değiştirmiştim sorun ortadan kalkmıştı.İnsanın morali bozuluyo gercekten arabayı cıkarınca yerdeki yağı görmek.
-------------------------------------------------

mertcankar

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;107197
Evet o parçayı bende değiştirmiştim sorun ortadan kalkmıştı.İnsanın morali bozuluyo gercekten arabayı cıkarınca yerdeki yağı görmek.

ne kadar tutmuştu? bide hangi parça değişti tam olarak anlayamadım dediğiniz yeri