škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön cam su alma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fayman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia 2001 101; Öncamın Sağ üstünde su alıyor. Kışın yağmurlı havalarda oluyordu , buhar yapan camdandır diye yorumladım. Sağ yolcu koltuğu üzerin damlıyor. Düün arabayı tazyikli suyla yıkarken bayağı su damladı. Sorunumu nasıl çözebileceği konusunda fikri olan varsa bilgiverirse sevinirim. Bilgilerinize şimdiden teşekkürler.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bildiğim kadarıyla ön cam da arka cam gibi siyah silikonvarî bir şeyle kasaya sabitleniyor. O siyah yapıştırıcıda bir sıkıntı var gibi geldi bana. İyi bir cam ustası çözebilir sorunu.:wnk:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Anten dibinden içeri su alıyor olabilir mi? Uğur'un dediği gibi yapıştırmadır, cam ustası yardımcı olur bence de...

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kapıdan alırdı fabia onu çözdüm ama camdan alması ilginç aldığı yeri iyice tesbit edin kendinizde yaparsınız bence bir bakın fitilin arasına..ben olsam uğraşır yapardım önce siz bir uğraşın

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi kaportacıya yada camcıya gidin araç önden su alıyo diyin çekomastik sürerler camın kenralarına 15 -20 tl gibi bişey isterler yada eliniz yatkınsa hırdavatçılarda satılıyo siyah çekomasitik alın silikonun siyahı gibi bişey ince bir şekilde camı kaportaya bağlayan yere ince bir şekilde sürün hatta sürerken kaputu maskeleyin izde kalmaz temiz bir iş çıkar

yok eğer sorun anten kısmından kaynaklanıyorsa gene hırdavatçılarda satılan 502 yapıştıcılardan alın eşinizden yada annenizdende karbonat alın biraz antenin çevresine ince bir şekilde karbonat döküp yapıştırıcıyı sürün bi daha su almaz ordan
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect