škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

h7 beyaz ampul önerisi varmı

C@GL@R · 21 · 21056

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar meraba bana h7 beyaz ampul lazım parklara smd 4 lü smd plakalara 8 ve iç aydınlatmaya smd led taktım stadyum gibi oldu içerisi mubarek :) kısalarım sarı sarı sırıtıyor bana en uygunundan bembeyaz h7 ampul önerirmisiniz patlaması catlaması önemli değil denemek istiyorum smdlerde dayanmaz diyorlardı aylar oldu maşşallah sorun yok..özellikle link olarak türk yabancı site farketmez satın alabileceğim veya aksesuarcılarda bulabileceğim bir ampul öneriniz lütfen.. xenonlara artık ceza kesiyolar arkadaşım taktığığndan 3 gün sonra yedi..birde bu beyazlara polis kıllık çıkarıyormu acaba:kart:

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bende vardı Philipsin beyaz yanan mavi boyalı ampülleri. Eh işte şöyle böyle, oturup kafa yorup kritik yapınca farkı anlaşılıyor :)

Çıkardım öyle duruyorlar kenarda, Nightbreakerlarla başladım, sonra Philips Mega White aldım, yatar dururlar öylece kutuda :D geç dedim alayı yalan 4300K XenDrive Xenon döşedim (merceksize xenon konusunda tartışmaya girmem)

7 liralık Halojenden olan farkı o kadar para ödemeye değmez, nettir bu görüş, denenmiş ve o kazığa oturulmuştur, tecrübeyle sabit. :)
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2010, 22:11:24 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Narva h7 kullanıyorum doblomda beyaz ışık çok süper beyaz ışık veriyor. Polis hiç bir sorun çıkartmıyor çıkartamaz bunlar normal ampul zaten sarı ışık yerine beyaz ışık veriyor %100 beyaz ışık veriyor bu ampuller. 1 senedir kullanıyorum daha patlamadı sabah akşam ışıklarım hep açık. Yandaki aracınki sarı benim araçtakiler narva nın ışığı.

http://www.modacar.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productid=72788

« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2010, 22:27:36 Gönderen: filatron »
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hakanerdogan diğer siteden senle çok tartıştık bu olayı..xenona karr verdim ama ceza yemekte istemiyorum. evde duracağına bana ver onları sen..:)

kadir_ xenon düşünmüyorum arkadaşım yeni ceza yedi söktük araçtan alacak enayi arıyoruz..

flatron resim için teşekkürler. yolu gösterecek bir sekilde resim varsa onuda paylaşırsan sevinirim.

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Emin olabilirsinki H7 alacaksan en iyi beyaz ışığı veren Narva'dır bildiğin yol bembeyaz eğer bundan almaya karar verirsen pişman olmayacağından eminim. yolu aydınlatan resim yok malesef ama tavsiye ederim.
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim fiyat olarak daha uygun birsey önerebilirmisin dostum. modacarda çok ampul var 7 ye de var 50 ye de

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Resimlerin hepsi bana aittir.

Valla 4300K Mega White ampulün aydınlatma kudreti aha o kadar, eh biraz beyaz yanıyor şimdi Allah var ama parasına değmezmiş anladım, yağmurda biraz başarısızmış sonradan onu fark ettim. Yani bilmiyorum bu halojenler o parayı hak ediyor mu cidden tartışılır.

Narva ise çok övgüsünü okuduğumdur. Ama kullanmadım fikrim yok.

Osram Nightbreaker

normal H7 halojen

buda osram H7 coolblue 4300K mega white.

4300K XenDrive Xenon :hanz: :hanz: :hanz: :hanz:

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
100% beyaz ışık istiyosan bundan alacaksın :) mtech in ampulleride güzeldir fakat 35 den aşağı olanları tavsiye etmem onlar tam beyazlık vermiyor. Bizat uzunlarda tanesi 15 lira olan H1 osram aldım almaz olaydım bariz sarı ışığa çok benziyor resmen daha sonra uzunlara mtech aldım onlarda güzel ama %70 beyaz %30 sarı ışık karışımı anca yakalayabiliyor.

osram H7 coolblue 4300K mega white. bundanda alabilirsin ikiside aynı fiyat. narvanınkisi 4500 yalnız.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2010, 22:59:18 Gönderen: filatron »

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
illa bana 40 lira verdireceksiniz :) modacar garanti veriyormu bunlara 2 yıl hepsiburada ampullere sanırım veriyor..

bende çinden ne olduğu belirsiz xenon tip ampul aldım çifti 5 lira kargo dahil :++::++: ama önümü göremiyorum pek memnun kalmadım..

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hakan gösterme canım kalıyor..:bnn: polis amcalar sana birsey demedimi henüz xenonlara.

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hepsiburadan al fark yapmaz hepsiburada da modacar dan temin edip satıyor :) hepsiburada daha uygundur belki fiyatı modacardan alırsan ertesi gün elinde hepsiburadan alırsan 3-4 günde elinde :) garantisini bilmiyorum fakat 1 senedir bir problem çıakrtmadı bu ampuller parklara almadıysanda bunlardan al arıza lambası yaktırmaz :) bunlar mevcut bende http://www.hepsiburada.com/ProductDetails.aspx?categoryid=264115&productid=otm011733
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2010, 23:10:53 Gönderen: filatron »

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
burdada bir araştırayım olmadı sizin önerdiğinizi alırım birde. burda bakıyorum doğandalarda hacı murolardaki farlara bembeyaz bunlar ne kullanıyor bir tane daha görürsem durdurup soracağım valla adamın eksozu sallanıyor gidipte 50 liralık ampulde almaz ilginç.:eek:.:++::++:
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2010, 23:13:51 Gönderen: C@GL@R »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: xxAXNxx;103486
hakan gösterme canım kalıyor..:bnn: polis amcalar sana birsey demedimi henüz xenonlara.

Yok beni bi hız yapıca kesiyorlar 270 TL kadar, bişe olmaz xenondan Ankarada, olsada olmaz yani kurtulurum bi şekilde ondan bi gevezelik yaparım :lol:

Hiç olmadı memleketini sorar bende orada okudum ekmeğini yedim derim :++:

Yav şaka bir yanada, Ankarada 5 merceksiz arabadan 2 sinde xenon vardır. Heç bişe olmaz.

Hem 4300 pek belli olmuyor öle çakalcı xenonu gibi falan yanmıyor.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben eskiden tipoda diamond visiona kadar piyasadaki beyaz yanan ampülleri kullandım.en güzeli philips en uygunu mtec idi. ama yağışta ikiside sıkıntıydı...
şimdi 2 hafta oldu osram NB leri çıkartıp 4300 k xenonla geziyorum gayette memnunum.ama uzunlar için banada lazım bi güzel ampül şuan 4300 super white mtec var uzunlarda 4300 ün yanında sarı beyaz yanıyor....