škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BMW

Ziyaretçi · 7 · 4387

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berfin.meb

• Ziyaretçi
Daha önce görüntülendi mi bilmiyorum ama mükemmel bu resimler :

http://www.exetuning.com/forum/bmw-eski-model-o-kadar-eski-deil-t788.html

Çevrimdışı Bimmer

• BMW Motorsport
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
E30 denince akan sular durur bende. Malesef çakal kasa diye isim takılmış e30 lar Türkiye de hakettiği yerde değil genellikle.
İki elin parmağını geçmeyecek sayıda e30 sahibi aracına hakettiği değeri veriyor, gerisi harbiden çakal kasa.. İstanbulda Ankara da bakmadığım satılık e30 kalmamıştı zamnında malesef sonunda soğudum e36 aldım ama hala içimde uktedir.
Paylaşım için teşekkürler

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bimmer;96820
E30 denince akan sular durur bende. Malesef çakal kasa diye isim takılmış e30 lar Türkiye de hakettiği yerde değil genellikle.
İki elin parmağını geçmeyecek sayıda e30 sahibi aracına hakettiği değeri veriyor, gerisi harbiden çakal kasa.. İstanbulda Ankara da bakmadığım satılık e30 kalmamıştı zamnında malesef sonunda soğudum e36 aldım ama hala içimde uktedir.
Paylaşım için teşekkürler

işte adı çakal olmasın yolda o gözle bakmasınlar diye o kadar uğraşıyorumki aracımı toplarken herşeyi iki sefer düşünüp 10 kere deniyorum ama gerçekten baktıkça hep bir hayranlık uyandıran bir araç
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı Bimmer

• BMW Motorsport
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;96824
işte adı çakal olmasın yolda o gözle bakmasınlar diye o kadar uğraşıyorumki aracımı toplarken herşeyi iki sefer düşünüp 10 kere deniyorum ama gerçekten baktıkça hep bir hayranlık uyandıran bir araç

Topladığınız E30 3.16 yı başka bir forumdan takip ediyorum. E30 toplamak bütçeyi acayip derecede parçalar.
Sınırsız bütçe olsa bile bi yerde tıkanırsınız, parça bulunmaz çünkü.

Tavsiyem mümkün olduğunca orjinale sadık kalmanız.BMW yi güzelleştirmenin en güzel yolu orjinal parçalarla retrofittir. Far sileceği, obc, cruise, check board, recarolar vs...

efe_38

• Ziyaretçi
ee otuzzzz :ok: deli araba :D

çakal kasa denmesinin sebebi milletimiz ona gerekli özeni göstermemiş herkez basbas bağıran egzozlar,5 para etmez mavi farlar takmış birde çakal tabir edilen kişiler binmiş(trafiği alt üst eden,yol vermeyen vs..) olmuş çakal kasa :(

ama bu linkteki araç çok güzel,orjinalliği pek bozulmamış ama resmen göze hitap ediyor :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biraz şahin görünümlü doğana benzemiş özellikle arkadan.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bu kasada tek kapı ve 325iX olanını bulmak lazım. Sınırlı sayıda üretilmiş olan, nadide bir otomobildir.