škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara buluşması (arayı açmayalım)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

gogo969

• Ziyaretçi
biraderim devir ekonomi devri:D:D:D:D:D:D LPG'li hemide:D:D:D:D:D şaka maka basınca 220 karma 200 eko modda 175 yakıyor..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
olur aslında, 5.20 ye binmeye bişey değil 20 kuruş... bence bu dursun oktayı sat.

gogo969

• Ziyaretçi
octiyi satmam satsamda yine alırım octi.ben bunu al-sat için aldım yarın öbürgün 26binliraya falan satarım babamın oğluna

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gogo969;17790
octiyi satmam satsamda yine alırım octi.ben bunu al-sat için aldım yarın öbürgün 26binliraya falan satarım babamın oğluna

yav Gökhan'ım ne adamsın...

adamla aynı yaştayız hayattaki farka bak :++:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Sen ver onu bana, hipdromda bi yan atarız :D Not; Lütfen octaviayı yanaşış deneyimimi katmayın, çok deli yanlarım :hhh:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

gogo969

• Ziyaretçi
valla skoda,aslında skoda demeyim octinin tadına baktım zevki aldım...octi dememin sebebide confor,az yakıt,düşük parça-bol malzeme ve diğer arabalardan çok ucuz olması.örnek al bmw 2000model 25-30 arası birde skoda 2000 model en babası 19-20 arası.konfor aynı belki performans falan filan ama onuda gören yok....

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu iş yatmış belli...yine de isteyen olursa( hakan, emre garanti) bir ara hipodruma takılalım, spin falan atalım...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı by erci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frequency06;20805
Bu iş yatmış belli...yine de isteyen olursa( hakan, emre garanti) bir ara hipodruma takılalım, spin falan atalım...

Alıntı yapılan: hakanerdogan;20821
olur, Ankarada olduğum müddetçe gelerem. :)

Çok adrenalin dolu gördüm sizi :ok: :D Bi sorun olmazsa her türlü gelirim, bilirsiniz..

Ama hipodromu ayarlamak lazım, geçen seferki gibi dönmeyelimde.. :D
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı by erci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende gelmek istiyorum :hanz:  :kiki::kiki::kiki: :favo1:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;20827
Çok adrenalin dolu gördüm sizi :ok: :D Bi sorun olmazsa her türlü gelirim, bilirsiniz..

Benim için sıradan şeyler bunlar emrecim, adrenalin falan salgılama bu durumda.Maksat muhabbet olsun, oraya kadar gelip, iki muhabbetten sonra bakışıp durmayalım basalım, spin atalım.
Hipodrumun durumunu takip edebiliyorsan haber de bekleyebilirim senden...:favo1:              :kart:          :ok:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by wodoo;20827

Benim için sıradan şeyler bunlar emrecim, adrenalin falan salgılamam bu durumda.Maksat muhabbet olsun, oraya kadar gelip, iki muhabbetten sonra bakışıp durmayalım basalım, spin atalım.
Hipodrumun durumunu takip edebiliyorsan haber de bekleyebilirim senden...:favo1:              :kart:          :ok:

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by erci;20834
Bende gelmek istiyorum :hanz:  :kiki::kiki::kiki: :favo1:

Ben gidersem alırım senide..