škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Sensörü Göstergesi Nasıl Sabitlenir

Ziyaretçi · 3 · 4728

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
böyle bi konu varmı bilmiyorum varsa kusura bakmayın geçen haftalarda cam çatladı değiştirdik park sensörünün göstergeside camdaydı adamlar tutturamamış değiştikten sonraki gün arabaya bindiğimde gösterge sallanıyordu idareten çift taraflı bantla tutturdum ama görüntü çok kötü duruyo eskisi gibi yapmam için ne tavsiye edersiniz

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;94497
böyle bi konu varmı bilmiyorum varsa kusura bakmayın geçen haftalarda cam çatladı değiştirdik park sensörünün göstergeside camdaydı adamlar tutturamamış değiştikten sonraki gün arabaya bindiğimde gösterge sallanıyordu idareten çift taraflı bantla tutturdum ama görüntü çok kötü duruyo eskisi gibi yapmam için ne tavsiye edersiniz

OGS için satılan bantlar var onlardan kullanabilirsin :)

Çift taraflı bant kaliteli ise 30 KG a kadar tartıyor onlar :)

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Daha bugün park sensörünün göstergesini cama çift taraflı bant ile monte ettim. İki gün önce aracımı alırken taktırdığım park sensörünün göstergesi güneşin etkisi ile kendini bıraktı. Aynı yere yapıştırmayı denedim ancak tutmadı. Bende tekzenden (galiba tespa marka) içinde dört tane dikdörtgen şeklinde çift taraflı köpüklü bant aldım. Bir yüzünü açıp göstergenin ayağına sabitledim, sonra makasla etrafını keserek sıfırladım. İkinci yüzünü de çıkarıp cama monte ettim. İnşallah tekrar düşmez. :)
Not: Yazmayı unuttum çift taraflı köpüklü bant 2,50 TL. :++:
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2010, 23:30:59 Gönderen: rayen »