škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sonradan koltuk ısıtma taktırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bayrak

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba 2020 Superb aracıma sonradan koltuk ısıtma taktırmayı düşünüyorum, güvenlik açısından bayide mi taktırayım yoksa dışarıdan mı arasında kaldım daha önce böyle bir şey yaptıran oldu mu tecrübesini paylaşırsa sevinirim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2006 Yılında 1996 model opel vectra 2.5v6 cdx aracımı kadife döşemeden krem rengi deri koltuğa çevirtmiştim. Koltuk ısıtma da yaptırmıştım. Hâlâ faaller mi bilmiyorum. www.artcar.com.tr sitelerinin adı oradan irtibata geçebilirsiniz. Alanlarında çok iyiler.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Bayilerin (yetkili servis) böyle bir işlem yapacağını sanmıyorum. Dışarıda kaliteli b ir yerde orjinale yakın işlem yaptırabilirsiniz. Ama yine de bayiye sormak, yapılıyorsa fiyat alıp karşılaştırmakta fayda var.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Retrofit işini çok iyi yapan bir yer var Abdullah Vural Apo usta diye geçiyor. Orijinal malzemeler ile dönüşüm yapıyor. 05322840838 bu da değerlendirilebilir.

Çevrimdışı biralem

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben beş yıl önce Sivas'ta işin erbabı bir ustaya yaptırdım. Beş yıldır herhangi bir sorun yaşamadım. Klima panelini değiştirdik, ısıtma düğmesi yoktu benim klima panelinde. Orjinal bağlantılı pedler yerleştirildi ön koltuklara. İyiki yaptırmışım. Kesinlikle tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2024, 23:50:45 Gönderen: biralem »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sivasta lazım. Hatta ön cam ısıtma direksiyon ısıtma da lazım.

Çevrimdışı Alibey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben üç yıl önce Sivas'ta işin erbabı bir ustaya yaptırdım. Üç yıldır herhangi bir sorun yaşamadım. Klima panelini değiştirdik, ısıtma düğmesi yoktu benim klima panelinde. Orjinal bağlantılı pedler yerleştirildi ön koltuklara. İyiki yaptırmışım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sivasta yaptırdığınız yer neresi acaba? adresi, numarası ve ya konumu mevcut mu?

Çevrimiçi Firat032

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu yaz bende araştıracağım. En çok ihtiyacım olan özellik. Buralarda kışın sabahları çok ihtiyacım oluyor.