škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Fabia 2003 Araç zamansız şekilde kontağa tepki vermiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fanatic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
5-6 ay önce araç motor rektefiye oldu, sonrasında en az 10 kere zamansız yerlerde kaldım. Yarım kontak sonrası ışıklar yanıyor, diğer yarımda motor hiçbir tepki vermiyor anantar boşa dönüyor. 50 kez çalıştırıyorsam 1 kere bu sorunu yaşıyorum. 3-4 saat bekleyip tekrar denediğimde de çalışıyor. Ustaya götürdüğümde araç çalışıyor haliyle onlar da test edemiyor. Sorunun kaynağı nedir bilgisi olan biri yardım ederse memnun olurum.
Skoda fabia 1.4 comfort 68 hp 2003 model

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5-6 ay önce araç motor rektefiye oldu, sonrasında en az 10 kere zamansız yerlerde kaldım. Yarım kontak sonrası ışıklar yanıyor, diğer yarımda motor hiçbir tepki vermiyor anantar boşa dönüyor. 50 kez çalıştırıyorsam 1 kere bu sorunu yaşıyorum. 3-4 saat bekleyip tekrar denediğimde de çalışıyor. Ustaya götürdüğümde araç çalışıyor haliyle onlar da test edemiyor. Sorunun kaynağı nedir bilgisi olan biri yardım ederse memnun olurum.
Skoda fabia 1.4 comfort 68 hp 2003 model

İmmobilizer dan olabilir. Kumandanın pilini değiştirin ve taze pil kullanın. Bir de ondan sonra yapıp yapmadığını kontrol edin. İhtimal elemiş olursunuz en azından.