škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gizli özellikler hakkında sorun var yardımcı olursanız sevinirim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı salihkeles

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba aracım 2015 model octavia elegance cr, gizli özellikleri aktif ediyorum ve şu sorularım var ;

1- Geri vitese takınca sağ aynanın golfteki gibi neden aşağı kadar inmediğini, bizim araçlarda neden bu kadar az indiğini merak ediyorum,
2- Audilerdeki gibi kumanda da kapıyı açınca değilde anahtarı kontağa sokunca aynaların açılması gizli özelliğini aktif ettim ama sorun şu kumandaya basınca ayna açılıyor kapanıyor kontağa sokunca açılıyor. bu açılıp kapanması olayı saçma değil mi ?
3- Kadran selamlama aktif ettim, o da araca ilk binince çalışmıyor kontak kapatıp anahtarı söküp tekrar takıp kontak açınca selamlama yapıyor

yardımlarınızı, yorumlarınızı bekliyorum
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2024, 01:01:42 Gönderen: salihkeles »

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba.
1- Ayna ayarını öncelikle kendinize göre manuel olarak yapıyorsunuz. Sonrasında sizin ayarladığınıza göre her seferinde o konuma geliyor. Ayarlama nasıl yapılır diye bakıp yapabilirsiniz.
2- Audi ile kıyaslamayın. Farklı kodlamalar, özellikler olabilir. bence kontağa sokunca açılma durumunu iptal edin anahtardan açılsın.
3- Hatalı bir işlem yapmış olabilirsiniz. açın özelliği o şekilde bir deneyin.

Çevrimdışı skodafabia2023ao

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben de yeni skoda fabia 2023 1.0 TSİ premium araç aldım.
Side Assist - Line Asisst - Rear Traffic Alert gibi sistemler donanım olarak var mı acaba ? Donanımsal olarak var olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ?
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2024, 14:40:41 Gönderen: skodafabia2023ao »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhaba ben de yeni skoda fabia 2023 1.0 TSİ premium araç aldım.
Side Assist - Line Asisst - Rear Traffic Alert gibi sistemler donanım olarak var mı acaba ? Donanımsal olarak var olup olmadığını nasıl anlayabiliriz ?

İç dikiz aynası önünde dışa bakan kamera varsa bazısı yazılımla halledilir, ama yoktur diye düşünüyorum

Çevrimdışı skodafabia2023ao

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Var diye hatırlıyorum. Muhtemelen line asist olabilir fakat kör nokta sistemi olan ( side assist) falan yoktur.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com