škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fan sorunu hk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdgnfyz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 hafta önce fan çalıştı kısa mesafede baktırdım usta dpf yi temizledi dün akşam aynı hatayı tekrarlarladı kısa mesafede fan devreye giriyor motor stop edince 5dk devrede kalıyor fan( 2016  skoda octavia steyle CR 1.6TDI 142.000km ) konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1 hafta önce fan çalıştı kısa mesafede baktırdım usta dpf yi temizledi dün akşam aynı hatayı tekrarlarladı kısa mesafede fan devreye giriyor motor stop edince 5dk devrede kalıyor fan( 2016  skoda octavia steyle CR 1.6TDI 142.000km ) konu hakkında yardımcı olur musunuz?

4. Viteste sabit 80 ya da 5. Viyeste sabit 90 km max. civarında en az 15 dk. Sabit Cruze kontrolle yol yapın. Vitesi manuale alın. Bu arada sürekli S modda kullanın aracı D de kullanmayın. Ayrı Start stop sürekli kapalı kalsın daima.

Çevrimdışı erdgnfyz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Denedim düzeldi teşekkür ederim 🙏

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Denedim düzeldi teşekkür ederim 🙏

Ben hep S modda kullanıyorum. Bazı aralıklar 2 de 3 atarken 5 den 6 ya atarken cok böğürtüyor o sıralarda triptonik kısmından yardım ediyorum 2500 devre yallaşmadan. en berbat olay SS amam diyim her daim sürekli kapalı olsun. Ne yakıta katkısı var ne baska biseye akuyu de cacık ediyor. Arada acar yada unuttugunuzda devreye girdiğinde anlarsınızki aku gücü hala iyi.

Bu arada harici bir aku sarj cihazı alın ve birkaç ayda bir aküyü kendiniz sarjlayın dibine kadar hatta repair modunda falan sülfatlaşma için.

İyi kullanımlar Allah kaza bela vermesin.

Çevrimdışı erdgnfyz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim