škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid ile ilgili bir kaç soru?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inanpolat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
      Öncelikle herkese selamlar , 2016 rapid 1.4 tdi style kullanıcısıyım.105. 000 bakımını yeni yaptım. Aracımda geçen hafta serviste balataların yaklaşık 4000 km ömrü kaldığı söylendi.Ayrıca disklerin de değişmesini önerdiler. Ama bunu akşam aracı teslim ederken söyledikleri için  değişemedim.
       Şunu merak ediyorum bizim araçta balata için uyarı bağlantısı var mı?
       Ön silecek ölçülerimiz nedir?
       Dsg nin tüpünün 2 saniye kadar geç dolduğunu söyledim ama hata mesajı olmadığı için önemsemediler. (frene bas uyarısını eskiye göre uzun alıyorum) Büyük ihtimal tüpün contasıdır diye tahmin ediyorum. Bu contayı  Elazığ'a yada diyarbakırda güvenle değiştirebileceğim bir yer önerebilir misiniz? Saygılar

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
      Öncelikle herkese selamlar , 2016 rapid 1.4 tdi style kullanıcısıyım.105. 000 bakımını yeni yaptım. Aracımda geçen hafta serviste balataların yaklaşık 4000 km ömrü kaldığı söylendi.Ayrıca disklerin de değişmesini önerdiler. Ama bunu akşam aracı teslim ederken söyledikleri için  değişemedim.
       Şunu merak ediyorum bizim araçta balata için uyarı bağlantısı var mı?
       Ön silecek ölçülerimiz nedir?
       Dsg nin tüpünün 2 saniye kadar geç dolduğunu söyledim ama hata mesajı olmadığı için önemsemediler. (frene bas uyarısını eskiye göre uzun alıyorum) Büyük ihtimal tüpün contasıdır diye tahmin ediyorum. Bu contayı  Elazığ'a yada diyarbakırda güvenle değiştirebileceğim bir yer önerebilir misiniz? Saygılar

Fren balata ikazı yok,
ön silecek sürücü tarafı 600mm yolcu tarafı 400mm

Çevrimdışı inanpolat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fren balata ikazı yok,
ön silecek sürücü tarafı 600mm yolcu tarafı 400mm
Teşekkür ederim...