škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda Fabia 2011 BCM beyin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OZZAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaslar aranıza yeni katıldım  2011 Fabia ambiante dinamic aracımıın silecek leri actıgımda
silecek hariç herşey kafasına göre çalışmaya baslıyor örnegin 4 lü yanmaya baslıyor  Gösterge ısıkları kafayı yiyor korna calısmıyor bazen calısıyor
daha önce bu sorunla karsılasan oldumu saygılarımla

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elektrik sistemine müdahale edildi mi ya da araç bir kazaya karıştı mı? Cihazla bağlanılıp hata kodlarına bakmak lazım.

Çevrimdışı OZZAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
her hangi bir kaza filan söz konusu değil oglumla markete gittik yagmur yagıyordu sileceği kapatmadan farlar filan açık sekilde kontağı kapatıp araçtan indim
bindigimde silecek yarım acıktı kontağı cevirdim silecek en sona dayandı kaldı öyle ondan sonrada
kafayı yedi desem yeridir simdi silecek kolunu oynattıgımda dörtlüler yanıyor teyip calısıyor tepe lambası yanıyor silecek hariç herşey calısıyor :)
bugün 10 yere götürdüm  hiç biri birşey yapamadı silecek kol takımı değisti yine aynı beyinciye gittim oda baktı BCM beyin arızalı diye tahmin ediyoruz yarın son 1 usta daha var oda olmaz ise mecbur BCM comfort beyin alıcam

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akü kutup başı sökülüp bir süre bekledikten sonra takıp deneyin. Yağmurda elektronik kartlar veya kontaklar ıslanmadan kaynaklanabilir. Umarım sorunu çözmeyen silecek kolunu boşa değiştirmediniz.
Yukarıda söylediğim gibi hata kodlarını öğrenmeniz faydalı olacaktır. Yakınınızda vag-com kablosu olan varsa yardımcı olabilir.

Çevrimdışı OZZAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı cihaza bağladıgımızda bir sürü arıza cıktı  gösterge tablosu farlar korna kapı  abs sistemi herşey silecek kolunu oynattıgında araba 70 lik rakıyı sek içmiş gibi bütün fonksiyonları ayrı oynuyor
ama sürüşte hiç bir sıkıntı yok  ben buraya video atabiliyormuyum ilk defa bir foruma üye oldum tam kullanmasınıda bilmiyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
aracı cihaza bağladıgımızda bir sürü arıza cıktı  gösterge tablosu farlar korna kapı  abs sistemi herşey silecek kolunu oynattıgında araba 70 lik rakıyı sek içmiş gibi bütün fonksiyonları ayrı oynuyor
ama sürüşte hiç bir sıkıntı yok  ben buraya video atabiliyormuyum ilk defa bir foruma üye oldum tam kullanmasınıda bilmiyorum

BCM arızası gibi geliyor bana da. Serviste ellerinde yedek BCM oluyor, takıp denemeleri en güzeli. Çıkmacılardan BCM bakılabilir eğer sıkıntı ondaysa

Klibi önce dosya yükleme sitesine sonra buraya linkle atabilirsiniz.

Çevrimdışı OZZAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu an bı tamircideyim usta bcm beyni söktu tamir etti taktiginda herşey normale döndü şimdi farları açınca silecekler çalışmaya başladı yine söktü  bekliyorum

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek sigortalarını söküp silecekkeri devreden çıkartarak deneyin. Motorları sıvı, su teması ile kısa devre yapıyor olabilir.