škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kilitlenmeyen kapı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nosa2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

2022 model karoq aracımın sabah yanına gittiğimde diğer kapılar kilitli olmasına rağmen sağ ön kapının açık olduğunu farkettim. Kapı hiç bir şekilde kilitlenmiyor. Daha önce böyle bir problem ile karşılaşan oldu mu acaba? Yardımlarınızı rica ediyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhaba;

2022 model karoq aracımın sabah yanına gittiğimde diğer kapılar kilitli olmasına rağmen sağ ön kapının açık olduğunu farkettim. Kapı hiç bir şekilde kilitlenmiyor. Daha önce böyle bir problem ile karşılaşan oldu mu acaba? Yardımlarınızı rica ediyorum.

Benim sağ kapı da arada bunu yapıyor, kilit arızası tipik. İngiliz Briskoda forumunda da çok denk geldim, hep kilit arızasından

Garanti devam ediyor madem servisten hemen değiştirtin, yoksa bir kilit ustasına götürün sanayide. Benimki eski haline dönüyor, dönmese ben de tamire gideceğim

Çevrimdışı rdemirel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Yarın ilk iş bende kontrol ediyorum kapıları..

Çevrimdışı Nosa2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sıkıntı az çok belli oldu. Araca ppf kaplama yaptırmıştım. Orada kapı mekanizması sökülmüş. Geri takarkende sallamasyon iş yapmışlar. İç döşeme vidasını bile takmamışlar. Servis bundan dolayı kapı mekanizması bozulmuş dedi. Çok inandırıcı gelmedi ama, he dedik. Yaptıralı 1 ay olmuştu sıkıntısı şimdi çıkıyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sıkıntı az çok belli oldu. Araca ppf kaplama yaptırmıştım. Orada kapı mekanizması sökülmüş. Geri takarkende sallamasyon iş yapmışlar. İç döşeme vidasını bile takmamışlar. Servis bundan dolayı kapı mekanizması bozulmuş dedi. Çok inandırıcı gelmedi ama, he dedik. Yaptıralı 1 ay olmuştu sıkıntısı şimdi çıkıyor.

Geçmiş olsun

Garantiden onarım yaparlar mı bu durumda?

Çevrimdışı Nosa2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun

Garantiden onarım yaparlar mı bu durumda?

Yok hocam, garanti kapsamından çıkıyor dediler serviste. Dediğim gibi servisin dediği çok inandırıcı gelmiyor.