škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park Lambalarının Kilit açıldıktan Sonra Belirli Bir Süre Yanması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uykusuzum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Öncelikle eğer daha önceden böyle bir başlık açıldıysa ve fark etmediysem kusura bakmayın,

Bu konuda bir çok konu okudum fakat bir türlü emin olamadığımdan dolayı sormak istiyorum. Aracım Fabia 2 2009 model Classic paketi. Fabia'nın bu paketi birkaç özelliği dışında boş bir paket. Kendimce birkaç ekstra ekliyorum ve istediklerimden biride bu. Kilit açma tuşuna bastıktan sonra belirli bir süre park lambalarının yanmasını istiyorum. Zaten aracımda iç lambalar kilit açıldıktan sonra belirli bir süre yanıyor ve biraz vakit geçtikten sonra kendi kendine sönüyor. Oradan bağlantı almak mantıklı mı? Merkezi kilit kapı açılmadığı sürece kendi kendini kilitliyor, bir ihtimal merkezi kilitten ilham almakta aklımı kurcalıyor. Başka bir çözüm yöntemi var mı? Follow me özelliği olan çin malı far anahtarları mevcut, ama sadece parkların belirli bir süre yanmasını sonra aküyü korumak adına sönmesini istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konfor modülü desteklemese bile Çin malı far anahtarlarında bu özellikler mevcut. Ben 2011 model Yeticme alttaki gibi bir anahtar almıştım. Tek sorunu sis farlarını çalıştıramadım.
https://tr.aliexpress.com/item/1005003907338516.html

Çevrimdışı Uykusuzum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konfor modülü desteklemese bile Çin malı far anahtarlarında bu özellikler mevcut. Ben 2011 model Yeticme alttaki gibi bir anahtar almıştım. Tek sorunu sis farlarını çalıştıramadım.
https://tr.aliexpress.com/item/1005003907338516.html

Bu anahtar yanlış bilmiyorsam eğer follow me diye tabir edilen anahtara uzun basınca farların yanmasını sağlıyor. Eğer kilit açılır açılmaz tepki veriyorsa aklıma yattı.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle