škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk hafızası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alisnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba iyi akşamlar ;
Bugün aracımı oto yıkamaya verdim , geldiğimde ayarlar bozulmuştu doğal olarak karşılayıp yola çıktım. Yolda araç kendi kendine koltuk ayarını değiştirmeye başladı. Açıkcası gene kâle almadım. Akşam bindiğinde ayar gene bozulmuştu , kendim ayarlayıp yola çıktım. Yoldayken tam anlamıyla beni direksiyona yapıştırıp koltuğu en üst seviyeye kendi kendine getirdi. Başına gelen arkadaşlar var mı diye foruma sormak istedim.
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Ayrıca hafıza tuşlarıda son denememde çalışmıyordu .

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Oto yıkamacılar temizlik yaparken koltuğu dibe dayadıklarında oluyor bazen.

Koltuğu önce sonuna kadar geriye alın, sonra sonuna kadar ileri alın. Bunu yapınca bip sesi gelecek ve koltuk hafızası resetlenecek.

Çevrimdışı alisnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir ses ile karşılaşmadım , önerilerinizi bekliyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Araç kaç model, bu koltuk sıkıntısı için bir ara yazılım güncellemesi de olmuş servislerde, Briskoda forumundan gördüğüm kadar

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba tahmin yürütüyorum ama oto yıkayıcılar basınçlı su ile eşikleri yıkarken koltuk ayar düğmenize su girmiş olabilir, bu nedenle bu hareketleri yapıyor olabilir. Koltuk düğmelerini teknik bilginiz var ise söküp kurutmayı deneyin ya da basınçlı hava ile kurutmayı deneyin. Koltuklara araç kapalı iken de güç gidiyor bu nedenden söküp kurutmak en ideali.

Çevrimdışı alisnc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Elektrikcide söktürüp tinerle temizlettim , şuanlık bir sıkıntı yok
. Ama gene de sabahları geldiğimde koltuk tavana yaslanmış durumda oluyor 😂 2014 model araç