škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç kamerası kontağı açınca otomatik çalışmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mturgaye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Aracımda Piranha 115 araç içi kamera var. Çakmaklığa takıp kullanıyorum ama kontağı açınca otomatik açılmıyor manuel açmam gerekiyor. Kontağı açınca açılsın kapayınca kapansın istiyorum. Menülerine baktım kameranın ama bir ayar bulamadım.
2015 1.6 TDI manuel ambition paket Skoda Yeti

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akünüz ne durumda?
Kamera hep bu şekilde mi çalışıyordu, yani aldığınızdan beri böyle mi?
Araç kameraları doğrudan açılınca çalışıyor.

Çevrimdışı mturgaye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Akü start stopu bazen çalıştırıyor bazen çalıştırmıyor.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Aracımda Piranha 115 araç içi kamera var. Çakmaklığa takıp kullanıyorum ama kontağı açınca otomatik açılmıyor manuel açmam gerekiyor. Kontağı açınca açılsın kapayınca kapansın istiyorum. Menülerine baktım kameranın ama bir ayar bulamadım.

Sorun kamera kaynaklı değil, araç kaynaklı. Araçlarımız maalesef kontak kapandığında çakmaklık gücünü kesmiyor. Bunun için kameranın enerjisini direkt sigorta kutusundan ilgili sigortadan almak gerekiyor. Ben öyle yaptırdım. kameram kapasitörlü. Kontağı açtığımda açılıyor, kapattığımda birkaç sn sonra kapanıyor.

Çevrimdışı mturgaye

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorun kamera kaynaklı değil, araç kaynaklı. Araçlarımız maalesef kontak kapandığında çakmaklık gücünü kesmiyor. Bunun için kameranın enerjisini direkt sigorta kutusundan ilgili sigortadan almak gerekiyor. Ben öyle yaptırdım. kameram kapasitörlü. Kontağı açtığımda açılıyor, kapattığımda birkaç sn sonra kapanıyor.

Teşekkür ederim