škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nosa2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba;

Aranıza 2022 model 1.5 TSI sportline karoq ile katılıyorum. Aracı yeni aldım fakat henüz teslim edilmiş değil. Bir hafta salladılar teslim süresini. İlk kez Skoda marka araç kullanacağım. Mevcut aracım 1.5 TDCİ 2021 model focus. İsmim Önder. Forumda sizlerin engin bilgilerinden faydalanacağımı umuyorum. Hepinize hayırlı günler dilerim.

Çevrimdışı erman17

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Hoşgeldin. Ben de yeni kayıt oldum ve ben de yeni skoda araç aldım. 1 aydır Fabia 4 kullanıyorum ve ilk kez skoda kullanıyorum. İkimize de hayırlı olsun. Tekrardan hoşgeldin.
İyi forumlar...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı ugurcvs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Merhaba,hayırlı olsun güle güle kullanım.Nereden katılıyoruz şehır olarak…
Herkese merhaba;

Aranıza 2022 model 1.5 TSI sportline karoq ile katılıyorum. Aracı yeni aldım fakat henüz teslim edilmiş değil. Bir hafta salladılar teslim süresini. İlk kez Skoda marka araç kullanacağım. Mevcut aracım 1.5 TDCİ 2021 model focus. İsmim Önder. Forumda sizlerin engin bilgilerinden faydalanacağımı umuyorum. Hepinize hayırlı günler dilerim.

Çevrimdışı Nosa2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,hayırlı olsun güle güle kullanım.Nereden katılıyoruz şehır olarak…
Onu yazmayı unutmuşum. Kusuruma bakmayın. İstanbul Esenyurt'ta ikamet etmekteyim

Çevrimdışı Nosa2013

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Hoşgeldin. Ben de yeni kayıt oldum ve ben de yeni skoda araç aldım. 1 aydır Fabia 4 kullanıyorum ve ilk kez skoda kullanıyorum. İkimize de hayırlı olsun. Tekrardan hoşgeldin.
İyi forumlar...

Hoşbulduk. Sana da hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah.