škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda rapid 2014 far anahtarı tamiri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kolay gelsin, aracımda sis farını kendim taktırdım orjinal parçalarla fakat aracın üzerindeki far anahtarı sis farlarını çalıştırmıyor. Bu neden olabilir? Usta montajı yaparken sisleri anahtara bağlayıp yaparız demişti ama sonradan başaramadı. Yeni far anahtarı almadan nasıl yapabilirim? teşekkürler şimdiden.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sizdeki anahtarda sadece arka sis için konum var, ön sis konumu yok.

Ön sis farı kademesi de olan bir anahtar alın. Yoksa mecbur arka sise bağlayacak

Not: 3 yere aynı mesajı yazmayın lütfen, sildim diğerlerini

Çevrimdışı rapidci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sizdeki anahtarda sadece arka sis için konum var, ön sis konumu yok.

Ön sis farı kademesi de olan bir anahtar alın. Yoksa mecbur arka sise bağlayacak

Not: 3 yere aynı mesajı yazmayın lütfen, sildim diğerlerini

hocam arka sislere bağlarız ama önler yanar dedi yani ön sisleri arka sismiş gibi bağladı  olur dedi fakat olmadı. Ne yapabilirim bu konuda? usta mı bilmiyor acaba
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2022, 14:13:56 Gönderen: rapidci »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
hocam arka sislere bağlarız ama önler yanar dedi yani ön sisleri arka sismiş gibi bağladı  olur dedi fakat olmadı. Ne yapabilirim bu konuda? usta mı bilmiyor acaba

Ustayı bilmiyorum neyi eksik veya yanlış yapmış. Neden ön-arka sis farı açan anahtar almayı denemiyorsunuz, madem orijinal parçalarla güzel bir işe başlamışsınız.

Ama arkayı iptal etmek de mantıklı değil ki. Başka bir elektrikçi deneyin derim. Arka siste daha düşük wattlı ampul var, önler fazla akım çeker, sigorta sağlam mı?
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2022, 18:31:11 Gönderen: lrfan »

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle