škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2018 superb

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emredrfuch

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba efendim, 2018 model style paket 64.000 km de superb aldım bilmediğimden bir soru soracağım. şimdi ben mode tuşundan arabayı eco ya aldım sıkıntı yok arabanın hız göstergesinin üstünde vitesler artık e2,e3 vb. oluyo sıkıntı yok aradan zaman geçiyo tablet ekrandan bakıyorum halen araba eco da sıkıntı yok ama hız göstergesinin üstüne baktığım zaman araba e den d ye geçmiş vitesler d2 d3 gibi gözüküyor sebebi nedir.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba efendim, 2018 model style paket 64.000 km de superb aldım bilmediğimden bir soru soracağım. şimdi ben mode tuşundan arabayı eco ya aldım sıkıntı yok arabanın hız göstergesinin üstünde vitesler artık e2,e3 vb. oluyo sıkıntı yok aradan zaman geçiyo tablet ekrandan bakıyorum halen araba eco da sıkıntı yok ama hız göstergesinin üstüne baktığım zaman araba e den d ye geçmiş vitesler d2 d3 gibi gözüküyor sebebi nedir.

Merhabalar. Aracınız hayırlısı olsun. Durum normaldir. Mode değiştirildiği ilk birkaç saniye hangi moddaysa o modun baş harfi belirir vites değişimi başında. Sonrasında vites D de olduğundan D harfi ile devam eder gösterge.