škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKODA KAMİQ ELİTE ARACA ÖZELLİK EKLEME

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat23

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese hayırlı günler engelli indirimi ile 26 martta skoda kamiq elite marka araç aldım araçtan genel anlamda çok memnun kaldım daha önceki aracım fiat linea 2014 1,6 mjet lounge (en full paket) 105bg-290nm torka sahipti bu araç performans konusunda onu aratmadı hatta dsg seriliği ile daha iyi gibi diyebilirim sorularım şu bu araçta hız sabitleyicisi yok sonradan takılır mı hayalet ekran sonradan eklenirmi sonuçta premiumdada standart gelmiyor sonradan eklenebiliyor

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun, Ender Elektronik hepsini yapıyor, sitesinden iletişime geçmeniz iyi olur, yetkili servisler yapmaz zira

Çevrimdışı kyzmurat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, Ender Elektronik hepsini yapıyor, sitesinden iletişime geçmeniz iyi olur, yetkili servisler yapmaz zira

Ender elektronikte yapılan işlemler garantiyi deliyor mu? Örnek olarak ön park sensörü?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ender elektronikte yapılan işlemler garantiyi deliyor mu? Örnek olarak ön park sensörü?

Yetkili servis dışında araca müdahale yapıldığı için sıkıntı çıkarabilirler, ama gidip de DSG arızasıyla ilişkilendiremezler mesela park sensörü montajını

Çevrimdışı Tahres

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese hayırlı günler engelli indirimi ile 26 martta skoda kamiq elite marka araç aldım araçtan genel anlamda çok memnun kaldım daha önceki aracım fiat linea 2014 1,6 mjet lounge (en full paket) 105bg-290nm torka sahipti bu araç performans konusunda onu aratmadı hatta dsg seriliği ile daha iyi gibi diyebilirim sorularım şu bu araçta hız sabitleyicisi yok sonradan takılır mı hayalet ekran sonradan eklenirmi sonuçta premiumdada standart gelmiyor sonradan eklenebiliyor

Hocam var mı bir gelişme, yaptırabildiniz mi birşeyler?