škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia arka tarafta şaft üzerine paspas gelmeme sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı @Fatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar 2021 octavia aldım. Araçtaki orjinal paspasların arka tarafta şaft üzerine eklentisi olmadığı için şaft üzeri olduğu gibi döşeme duruyor. Bu sorunu yaşayan varsa nasıl çözüm buldunuz? Yeni paspas mı almalı? Kolay bir çözüm tavsiyeniz?
« Son Düzenleme: 29 Mart 2022, 22:20:39 Gönderen: @Fatih »

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendiniz alacaksınız skoda nın verdiği paspaslar da yok kauçuk olarak skoda kendi aksesuarları içinde var. Kamiq de de yoktu kendim aldım aracı satarken üzerinden almıştım karoq  a koydum şimdi.
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya netten aracınıza uygun 3D tarzı kaliteli bir paspas takımı alacaksınız şaft tüneli parçası olan (Sahhler, L.Locker vb) Yada Bim vb den ucuza üniversal paspaslardan alıp ilgili alana göre keserek kullanacaksınız.

Çevrimdışı @Fatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yanıtlar için teşekkür ederim. Önceliğim ucuz bir paspastan kesip ek yapmak olucak.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yanıtlar için teşekkür ederim. Önceliğim ucuz bir paspastan kesip ek yapmak olucak.

Ucuz paspaslar yeterli esneklikte olmuyor bu nedenle havada kalıyor. Ölcüşünde kesmene ragmen kanalları da kesmen gerekebilir. Birde iyice ısıtıp sakıza yakın yumuşatarak şekillenip soğuması gerekebilir....

Hoş pahalı modellerde bile bazen aynı şeyler olabiliyor.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb'e olan orta paspası bir deneyin. Yeni kasa octavia'ya da olabilir. Ben serviste denemiştim ama az büyük geldiği için olmadı, belki düzgün kesilerek kullanılabilir orijinal paspas.

Çevrimdışı @Fatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb'e olan orta paspası bir deneyin. Yeni kasa octavia'ya da olabilir. Ben serviste denemiştim ama az büyük geldiği için olmadı, belki düzgün kesilerek kullanılabilir orijinal paspas.
Orta paspas tek parça halinde satılıyor mu?

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com

Çevrimdışı Emre849317

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
saft tünel Paspası nı nerden temin ettiniz

Yetkili servisler satıyordu, keza yan sanayi olarak da paspas firmalarında denk geliyordum