škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süper b Kapı kiliti ve cam açma sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Niceboy70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracım 2013 süper b. Aracım da bugün sol iki kapının kilitlrnmediğini kapıyı açınca yol bilgisayarında görünmediğini ve tavan ışıklarını açınca yakmadığını gördüm. Yine aradan iki saat geçtikten sonra sürücü yanında bulunan merkezden hiç bir camı açıp kapatamadığımı gördüm. Sorunla karşılaşan oldu mu

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
2 kapıya aynı anda oluyorsa "konfor ünitesi" arızası aklıma geliyor. Kilit veya switch ile ilgili değilse BCM değişebilir. Servisten önce iyi bir oto kilit ustasına göstermeniz iyi olur.

Çevrimdışı Niceboy70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2 kapıya aynı anda oluyorsa "konfor ünitesi" arızası aklıma geliyor. Kilit veya switch ile ilgili değilse BCM değişebilir. Servisten önce iyi bir oto kilit ustasına göstermeniz iyi olur.

Şimdi sanayiye götürüp baktıravağım. İnşallah çok masraf çıkarmaz

Çevrimdışı Niceboy70

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şimdi sanayiye götürüp baktıravağım. İnşallah çok masraf çıkarmaz
[/quote

Şimdi sorunu çözdüm. Karşılaşan olursa diye yazıyorum. Kapı içlerinde bulunan kablolar açılıp kapanmaya bağlı kopma oluyor. Kablolsrdan kopanlar varmış. Tekrar bağlayınca düzeldi. ]

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun, büyük masraf çıkmamasına sevindim.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir ara benim Yeti'de de olmuştu. Ben vag.-com ile alarm falan ayarlarken olmuştu. Sonrasında bir önceki duruma dönerek düzelmişti. Sizde de yakında vag-com bağlantısı yapmışsanız ondan olabilir. Aksi halde konfor ünitesi arızası veya bağöantı gevşemesi olabilr.