škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda yeti 1.6 dsg arka cam sileceği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aycup

• Yeni Üye
  • *
  • Aycup, karton bardak, kağıt bardak
    • Profili Görüntüle
2014 model Skoda yeti arka cam sileceği orjinal servis dışında muadil olarak hangi markayı kullanabilirim. Şirket aracı olduğundan rakam fazla olmasın istiyorum.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek kolu sağlam ise, sanayide parçacılardan sadece silecek lastiği alarak lastiği değiştirebilirsiniz. Arkadaş o şekilde 2 mt lastik aldı. Sorun oldukça kesip lastiği değiştiriyor. 15-20 tl tutmaz.

Çevrimdışı aycup

• Yeni Üye
  • *
  • Aycup, karton bardak, kağıt bardak
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben ön camlar için 40 tl ye 70cm SWB SBW miydi neysi şu alman malı olanının sadece lastiğini aldım. yolcu tarafınada yine 70 cm bu sefer 10 tlye çin malı lastik aldım ve kestim ilgili yerleri orijinal tellerine taktım. Önden eski çıkanıda kestim arkaya taktım aynı şekilde. :)
Valla 10 tl ye çin malı olan SWB den daha iyi mi ne bilemedim. 2 ayı geçti şeytan kulağına 2 lastik de iyi durumda hiç fire vermedi bir noktasında.

Bu arada RBW de kullandım ve malum market sileceklerinden de 2 si de 5 para etmez. Önceden alırım ucuz 1 sene kullanır atarım diyordum. 1 ay gitmedi bu silecekler. ilk haftami 2. haftamı ne çizik bırakmaya başladı 1 ay sonunda da çıkarıp eski orijinallerini takmıştım 3 yıllık eskiler bu 1 aylıklardan daha iyi durumdaydı.

Sonradan da işte bu en uste yazdıgımı yaptım çok memnunum şu an için.

Sanayiden sadece telsiz lastiğini alın teller iyi durumdaysa biraz uğraşarak takarsınız lastiğini.

Bir arkadaşımda SİLBAK marka önermişti. ama aldıgım yerde bulamayınca diğerlerini denedim.

kolaylıklar dilerim.

Çevrimdışı ripple

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben dün sipariş ettim. Bosch marka yorumlarına ve silecek değerlendirme videolarına bakarak karar verdim.54 TL. umarım beklentimi karşılar.