škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka Kol Dayama Bagaj Erişim Açma Tutamağı Kırılması ...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Merhaba,
2017 Superb Prestige aracımda, arka kol dayamayı indirince bagaja erişim için bir tutamağı çekmek gerekiyor.
12 Yaşındaki oğlum iki yıl önce bunu çekerken kırmıştı, o zaman hadi çocuk zorladı galiba dedim üzerinde durmadım değiştirttim
Fakat geçenlerde benim de başıma geldi, sonuçta açılması için çekilmesi gereken bir tutamak, çekilince kırıldı
Bu arada yanlış anlaşılma olmasın, tutamak çekilip kapak açıldığı halde çekmeye devam edip de kırılmasından bahsetmiyorum
Kapağı açmaya çalışırken çektim ve kapak açılamadan tutamak kırıldı
Tutamak her iki tarafında zayıf tırnaklara sahip, öyle dayanıklı bir görüntüsü yok
Yani iki defa başıma gelmiş oldu, maliyeti yüksekti diye hatırlıyorum çünkü kapak komple değişiyor
Sizlerin de başına geldi mi bu sorun merak ediyorum

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkada 2 adet bebek koltuğu olduğu için kol dayamayı dahi hiç açamadım aldığımdan beri. İhtiyaç olmadığından yapısını vb de incelemedim bilmiyorum. Çıkmacılarda vb belki bulabilirsiniz. Yada japon yapıştırıcı vb tarzı ürünler ile tamirine gidebilirsiniz. Araştırmak lazım.

Çevrimdışı semih08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de aracım 2017 model prestige 2 -3 sene olmuştur bi kere lazım oldu bagaja erişim için açayım dedim aynı şekilde elimde kaldı parça. Muhtemelen çok zayıf tırnakları çok kolay kırılıyor. Yetkili servise sorduğumda 2.000 tl civarı fiyat vermişlerdi yaptırmadım öyle kırık duruyor şu anda. Yaptırsanız da  yenisini de alsanız muhtemelen en ufak bi şeyde yeniden kırılacağından dolayı tavsiye etmem

Çevrimdışı AydinK

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !