škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2017 skoda octavia bluetooth problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı platoongt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba, 2017 octavia optimal sahibiyim. (makyajlı kasa) Son zamanlarda bluetooth ile telefonu araca bağlayarak telefondan müzik dinlerken arama geldiğinde ekran üzerinden aramayı cevaplayamıyorum. Aramanın geldiği ekranda görünüyor; ama telefonu açma butonuna bassam da telefon açılmıyor. Ek olarak, müzik dinlemezken de arama gelirse cevapla butonuna tıkladıktan 10 sn sonra telefon sesi gelmektedir. Sebep ne olabilir? Yardımcı olabilir misiniz?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Telefon marka modeli nedir?
Başka bir telefon ile deneyebilir misiniz. Cihazlar arası haberleşme sorunu olabilir.

Çevrimdışı platoongt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Marka Xiaomi. Başlarda hiç problem yoktu yalnız
Düzgün çalışırken bozuldu

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Marka Xiaomi. Başlarda hiç problem yoktu yalnız
Düzgün çalışırken bozuldu
Fakrlı bir telefonla test etmenizi şiddetle öneririm. Başta çalışan cihaz, güncelleme ve başka sebeplerden dolayı sonradan doğru çalışmayabiliyor.
Yeni piyuasa giren çin marka telefon yazılımlarına çok güvenmiyorum. Tecrübeyle sabittir. Özellikle sizdeki bu durumu birebir yaşamadım, ancak benzer çok durum ile karşılaştım.

Çevrimdışı mertdemir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konuda benimde problemim var 2017 model octavia, telefonla müzik açtığımda Bluetooth üzerinden çok sık ses gidip geliyor adeta kesiliyor müzik mesela aux ile böyle bi problem yaşamıyorum. Bu problemin hiç bir çözümü bende işe yaramadı muhtemelen android ile ilgili ama buna bi çözüm bulan varsa lütfen yardımcı olsun

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bluetoothu baskılayan bir cihaz olabilir. Sony marka kulaklığım, evdeki modemin wifi yayınını keserdi. Sonra birkaç güncelleme geldi ve çözüldü. Hiç olmadı, eşleşen cihazların hepsini kaldırın. Tekrar eşleştirme deneyin. Multimedyalar havalar ısınınca saçmalıyor olabilir.