škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kış Lastiği 205 55 R17

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamün aleyküm arkdaşlar. Merhabalar herkese. Kış gelmeden aracım için kışlık lastiği almak istedim. Malum kışa doğru fiyatlar biraz daha artıyor birde ebat olarak çok sık bulunan bir lastik değil. Nokian 205/55R17 95V XL SNOWPROOF P modelini aldım. Kullananlar bilir Nokian kış lastiklerini anlatmaya gerek yok. Hemde 30 Hazirana kadar devam eden kampanyaları var. 17 jant ve üzeri 4 lastik alımına Nokian 300 TL Opet yakıt kart veriyor. Ben birde hepsiburada aracılığı ile aldım. Ordan da 100 TL kredi kartı puanı almış olduk. Tanesi 990 TL ye aldığım lastikler kampanyalar ile birlikte 890 TL ye gelmiş oldu. Almayı düşünen arkadaşlar varsa haberdar etmek istedim. Kış gelince kullanım tecrübelerimi de ayrıca paylaşırım.

Çevrimdışı BOZKURT06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
HB ya da diğer online sitelerden alındığında da bu kampanyadan yararlanılabiliyor mu?

Çevrimdışı emq19

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
HB ya da diğer online sitelerden alındığında da bu kampanyadan yararlanılabiliyor mu?

Ben hepsiburadadan aldım ve faydalandım. Yakıt kartımda elime ulaştı. Nerden aldığınız fark etmiyor. 4 adet almalısınız ve aldığınız satıcı nokian satıcısı olmalı. Site farketmiyor.