škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Manevra frenleme fonksiyonu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mhmmdzy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oktavia 17 model 1.6 dsg style
Çalıştırırken ekranda manevra frenleme fonksiyonu devre dışıdır uyarısı geldi. Kesin ve net hatırlamakla birlikte aracı yıkamaya verip tekrar evin önüne park ederken sol arkadan fren yapınca ses geliyordu sonraki ilk çalıştırmamda bu uyarı geldi. Bi kaç defa tekrarladı sadece çalıştırırken ama sonra denemek amaçlı çakıltırfım aynı sorun ile karşılaşmadım. Bu sorun acaba arka balataların değişme zamanı geldiğini mi gösterir?  62000 km de
Görüşlerinizi almak isterim!
Teşekkürler 🙏

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bu sorun acaba arka balataların değişme zamanı geldiğini mi gösterir?  62000 km de
Görüşlerinizi almak isterim!
Teşekkürler 🙏
Hayır göstermez.

Aşınan balata uyarısı farklıdır

Çevrimdışı Orhan4747

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam aküden dolayı yapıyordur servis aküyü değiştirince problem kalktı üç yıl oldu benimde yine başladı aküyü ölçütler yine zayıflamış

Çevrimdışı onurrr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben de aküden olduğunu düşünüyorum. Havalar da soğuyor yakında start stop çalışmamaya, araç geç marş almaya falan başlayacaktır. Herhangi bir yerde aküyü 10 saniyede ölçtürebilirsiniz. Mümkünse şarj edilerek düzeltilebilir, değilse yeni akü gerekebilir.

Çevrimdışı Burakbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle akü en kısa zamanda değiştirin aynı uyarıyı benim aracımda yapıyordu bir süre sonra star-stop sistemide çalışmayacak.