škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaz Lastiği Önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 55.000 kmde üzerinde orjinal lastiği dunlop var,değişim zamanı geldi sanırım.Baktım nette aynısını bulamadım.
Fotodaki lastik fiyat olarak en iyilerinden ,sizce pişman eder mi ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
GoodYear üretiyor bunları kendi alt markası olarak uzun zamandır. Ben Super Sport modelini kullandım, sertti. GoodYear Efficient Grip almıştım memnun kaldım. Bütçe varsa Continental  :ok:

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastikten beklenti kriterlerinizi belirtirseniz daha çok yorum alabilir siniz.
Seçmiş olduğunuz lastiğin fabrika göstergelerine göre, yakıt konusunda başarısız.
Ancak genel algı ve kullanıcı yorumlarına göre, Dunlop lstikleri sert yapıda ve sesli lastiklerdir.

Çevrimdışı ysn06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
jantlarınız 16 galiba,kendi aracımda hankook ventus s1 evo 2 var 225 45 r17 çok memnunum yol tutuşu,yağmurlu havada fren mesafesi gayet güzel,hankook  ventus prime 3 var 205 55 r16 ölçülerinde onuda önerebilirim

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Michelin tavsiye ederim,2015,2017 octavia da kullandım,viraj alışı,yumuşak kasis geçişleri,konforlu sürüş,uzun ömür için michelin,,continaltel ,lassa da kullandım,michelin in yerini tutmadı,,tavsiye ederim,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2021, 00:31:09 Gönderen: jacckal »

Çevrimdışı eksuda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hankook ventus prime 3 kullanıyorum, yol tutuşu iyi ve oldukça sessiz, tavsiye ederim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: eksuda;659310
Hankook ventus prime 3 kullanıyorum, yol tutuşu iyi ve oldukça sessiz, tavsiye ederim.

2. yılda çok sertleşti aynısı benim araçta, geçtiğim km henüz 20 bin :(

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araçlarımız lastik içindeki havanın üzerinde gitmekte. Bu sebeple özellikle lastik alırken bu faktörü düşünerek güvenliğiniz için ayırabildiğiniz en üst bütçeyi ayırarak alabileceğiniz en iyi lastiği almaya çalışmanızı tavsiye ederim. Ben Continental EcoContact 5 kullanıyorum 2 senedir ve gayet memnunum.

Çevrimdışı jacckal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Michelin-conti-godyear,,bunlardan şaşmayınız,,aracınızın en ama en mühim aksaamı tekerleri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Continental çok memnunum. Daha once goodyear efficient grip vardı oda iyiydi. Hankook ventus şirket aracimda var oda fiyatina gore iyi.

Çevrimdışı unsalozkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

2. yılda çok sertleşti aynısı benim araçta, geçtiğim km henüz 20 bin :(

Ben de geçen yaz Hankook VP3 aldım, 205*55*16. Yumuşak, sessiz ancak kuru havalarda fren performansını beğenmedim. Conti Premimum almadığıma pişman oldum.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alakasız olacak, ancak ; 20 yıl öncesinde kasetli cihazlar revaçtayken, japon ve diğer uzakdoğı kasetçalarları ve alman menşeili kasetçalarlarları kıyaslıyorduk.
Uzakdoğu ve japon üretimi kasetçalarlar estetik, kibar ve bir tık daha az başarılı (ses kalitesi ve özelik) ve dayanıksız olurdu alman menşeili kasetçalarlara göre.
Bence şu anda otomobil ve otomobil sarf malzemesinde de bu böyle.
Ben şu anda alacak olsam, Continental tercih ederdim. Zaten lastik işinde de başı çeken genelde avrupa üreticileri. Conti, Michelin, Nokian.
« Son Düzenleme: 31 Mart 2021, 19:39:45 Gönderen: Levcho »