škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek Önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burakbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2018 superb kullanıcısıyım. 45.000 bakımına götürdüğümde sileceklerinizden ses geliyor deyip değişim için 320 tl gibi bir fiyat sundular bende bu fiyatı geri çevirdim, bildiğiniz bir marka önerisi var mı internetten getirip taktırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bosch alabilirsiniz. ben yerli bir marka ile değiştirmiştim. yolcu tarafı ses yapıyor. ya onu tek değiştireceğim yine yerli bir ürünle ya da bosch da alabilirim.

Çevrimdışı bosphorus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bosch Aerotwin kullanıyorum. Alışveriş sitelerinde 140-150 lira civarında, değiştirmesi çok kolay. Şikayetim yok. Senede bir defa kendim alıp değiştiriyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sarf malzemesi olarak geçen, yani kullandıkça eskiyen, garanti kapsamına girmeyen, ses yada iz yapmayacağı garanti olmayan bir ürüne fazla para vermek mantıklı gelmiyor bana. Ben Rbw yada Silbak gibi uygun fiyatlı markaları kullanıyorum. 6 ay sonra sıkıntı çıkartsa yenisini alıyorum ve fazla para vermediğimden üzülmüyorum. 150 Tl vereceğiniz Bosch silecekler 3 gün sonra ses yada atlama yapsa üzer. :)
Tavsiyem Hybrit silecek bakın. Ciddi kaliteli siliyorlar. Takımı 40-50 Tl civarı.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
RBW uygun fiyatlı ama cok kotu. 1 2 ay bile tam performans vermiyor hemen çizgi bırakmaya başlıyor. ses yapmıyor ama camda cizgiler bırakıyor. ben alırken 1 sene kullanır degistiririm dedim ama 1-2 ayda benim 3 senededir kullandıgım orjinallerin kıvamına geldi.
bosch'u herkez oneriyor ama o da pahalı. arkadas 1 metrelik incecik lastige 200 - 300 tl vermekte cidden koyuyor.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben daha önce SWF kullanmıştım, Valeo üretimi. Orijinallerden daha uzun dayanmıştı. Değerlendirebilirsiniz.