škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vitesi p konumuna aldigimda el freni cekmesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozozka_n

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhabalar. Aracimi ilk aldigimda vitesi p konumuma aldigimda ayagimim altinda frenin cekildigini ve otomatik olarak el frenimim cekildigini biliyorum. Fakat servise araci biraktiktan sonra geri aldigimda suan p konumuna atinca el freni cekilmiyor. Servisteki ustalara sordum. Auto hold aktif ise arac calisirken kapiyi acarsan ceker diyorlar. Bende hem oradaki passatta hemde bir superbde denedim. Sizlerden ricam araclarinizda kontrol edebilirmisiniZ?
Araciniz calisirken auto hold aktif degil. vitesi p konumuma getirdiniz el freniniz kendiligimden cekiliyormu cekilmiyormu

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Auto hold aktifken de devre dışıyken de P'ye alınca el freni çekmiyor Karoq. Golf de öyle idi.

Kapı açılınca veya stop edince otomatik çekiyor.

Çevrimdışı ozozka_n

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;658983
Auto hold aktifken de devre dışıyken de P'ye alınca el freni çekmiyor Karoq. Golf de öyle idi.

Kapı açılınca veya stop edince otomatik çekiyor.
Autohold kapaliyken p ye alinca kapiyida acsam araci stopta etsem cekmiyor. Bende mantiken p ye aldigimda aractan inerken kendisi cekmesinlazim diye dusunuyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı ozozka_n

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;658987
Serviste tekrara baktırın bence, bir ayar istiyor sanki
Tesekkurler

Çevrimdışı serhatsoylu

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2018 Superb sahibiyim. Autohold aktifken el frenini otomatik çekiyor, ama aktif değilken çekmiyor bende.

Çevrimdışı melihcelik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2019 makyajlı superbde araç autoholddayken kapı açılması ya da aracın stop etmesi sonrası el freni çekiyor araç

Çevrimdışı RC0337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozozka_n;658981
Arkadaslar merhabalar. Aracimi ilk aldigimda vitesi p konumuma aldigimda ayagimim altinda frenin cekildigini ve otomatik olarak el frenimim cekildigini biliyorum. Fakat servise araci biraktiktan sonra geri aldigimda suan p konumuna atinca el freni cekilmiyor. Servisteki ustalara sordum. Auto hold aktif ise arac calisirken kapiyi acarsan ceker diyorlar. Bende hem oradaki passatta hemde bir superbde denedim. Sizlerden ricam araclarinizda kontrol edebilirmisiniZ?
Araciniz calisirken auto hold aktif degil. vitesi p konumuma getirdiniz el freniniz kendiligimden cekiliyormu cekilmiyormu

Makyajlı kasa arada bendede yapıyor servis mayıs ayında güncelleme bekliyoruz dedi bilginize