škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni̇den merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba uzuuuunn bi ara buralarda yok idim ama skoda dan kopmadık hala kapıda skodalar duruyor forumu da zaman zaman okudum...

Octavia a4 otomatik lpg li bi araç düşünüyorum ama otomatiklerin a4 kasada çok şikayet ve verimli olmadığını okudum ne diyorsunuz düz vites mi almak lazım a5 otomatik octavialara da güç yetmiyor istanbul da da otomatik şart napacam bilemedim

Çevrimdışı Engin E.

• H u r d a c ı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Adnan Bey... eski arkadaşlarla karşılaşmak güzel... eski otomatikler tam bir sürpriz...ben olsam tadınıdık araba dışında 10 yaşından büyük otomatiğe yaklaşmam...hem daha pahalı, hem de masraflı olur, adamı göçertir...düz vites al, daha ucuz olur bence...

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba bütçeniz nedir? Ben fabia 1 elegance combi aracımı Peugeot 207 Outdoor Premium 1.6 VTI Tam otomatik ile değiştirdim gayet memnunum. Hız sabitleme Hız limitleme soğutmalı torpido ön yan ve perde hava yastıkları yağmur sensörü far sensörü kumandadan ayna açma kapama cam tavan tam otomatik şanzıman vs. vs. gayet dolu bir araç. Hatta bir araç bulmuştum aynısı yine oda beyazdı onda uzaktan kumandadan araç çalıştırma da vardı onu kaçırdım onda 1 parça boya vardı aldığım araç boyasız 83.000 km de Prins Silverline Lpg var yeni takılmış. 1.6 VTI değişken sübap zamanlamalı motor mini cooperlarda da aynı motor var zincirli triger masrafı yok.

« Son Düzenleme: 09 Şubat 2021, 21:45:05 Gönderen: trio »