škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 SuperB Active değişim - öneriler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı armoni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 model SuperB Active Led Ampül (uzun, kısa, sis) tavsiye eder misiniz?

Çevrimdışı armoni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı armoni

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armoni;658833
2016 SuperB Active Geri Görüş Kamerası tavsiye

8 farkli kod var. Aracin uretim tarihi ve PR kodlarina gore degisiklik gosteriyorlar. Bu bilgileri verebilirsen daha fazla yardimci olabilirim. Kabaca soyle;

Aracin uretim tarihi 30.05.2016 - 06.11.2016 arasi ve arka cam silecegin yoksa - 3V0 827 566 A
Aracin uretim tarihi 07.11.2016 -01.04.2018 arasi ve arka cam silecegin var ise - 3V0 827 566 H

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armoni;658834
2016 SuperB Active Hız Sabitleme tavsiye

Hız sabitleme için kol montajı ve aktivasyon gerekli. Ben Acc taktırdım. Hız sabitleyici kol boşa çıktı satıyorum. İsterseniz ekli linkte. Fiyat foruma özel 375 tl bırakırım. Kodlama içinde destek olabilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-skoda-superb-iii-hiz-sabitlemeli-sinyal-silecek-kolu-5q0953569ad-874960187/detay/
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2020, 13:18:28 Gönderen: Blackadder59 »

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armoni;658832

Sisleri Niken Led Xenon Yeni Evo Serisi H11 ler ile değiştirdim. Orjinali H7 miş. H11 tırnaklarını pense ile hafif daraltınca tam uydu.
Sislerin performansı gerçekten mükemmel. Fanları biraz sesli çalışıyor.

Geri vites ampüllerini ise 93 P21W stop led ampuller ile değiştirdim.

Uzun ve kısalar Bi-Xenon olduğundan net bir öneride bulunamıyorum.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zapachit;658837
8 farkli kod var. Aracin uretim tarihi ve PR kodlarina gore degisiklik gosteriyorlar. Bu bilgileri verebilirsen daha fazla yardimci olabilirim. Kabaca soyle;

Aracin uretim tarihi 30.05.2016 - 06.11.2016 arasi ve arka cam silecegin yoksa - 3V0 827 566 A
...

Merhaba. Bunun için tavsiye alabilir miyim? Silecek yok.

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackadder59;658840
Merhaba. Bunun için tavsiye alabilir miyim? Silecek yok.

Merhaba, aslinda silecekli olup olmamasinin pek bir onemi yok, sadece silecekli modellerde arka kamerada da silecek suyu fiskiye memesi bulunmakta. Arka silecege su puskurttugunuzde kameranin cami da tazyik sayesinde temizlenmekte. arka cam silecegi olmayan modele baglanamızda aslında teknik olarak bir sorun yok.

Eger sifirdan takacaksaniz size tavsiyem 3V0 827 566 N parca kodlu kamerayi kullanmaniz.

Dinamik serit ozelligi bulunmakta.

PLA 2 veya 3 teki gibi paralel otomatik park yardimcisi. Tabi bu ozellik mevcut degil ise sadece goruntu olarak gullanabiliyorsunuz.

Genis aci fonksiyonu

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zapachit;658844
Merhaba, aslinda silecekli olup olmamasinin pek bir onemi yok, sadece silecekli modellerde arka kamerada da silecek suyu fiskiye memesi bulunmakta. Arka silecege su puskurttugunuzde kameranin cami da tazyik sayesinde temizlenmekte. arka cam silecegi olmayan modele baglanamızda aslında teknik olarak bir sorun yok.

Eger sifirdan takacaksaniz size tavsiyem 3V0 827 566 N parca kodlu kamerayi kullanmaniz.

Dinamik serit ozelligi bulunmakta.

PLA 2 veya 3 teki gibi paralel otomatik park yardimcisi. Tabi bu ozellik mevcut degil ise sadece goruntu olarak gullanabiliyorsunuz.

Genis aci fonksiyonu

Bilgilendirme için çok teşekkürler. En kısa zamanda temin ve montaj işlemlerini bakacağım.

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackadder59;658846
Bilgilendirme için çok teşekkürler. En kısa zamanda temin ve montaj işlemlerini bakacağım.

Rica ederim, resimler eklemistim ama sanirsam kaynaktan kaldirildi veya baska bir sorun var, umarim onlari gorebilmissindir.

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zapachit;658847
Rica ederim, resimler eklemistim ama sanirsam kaynaktan kaldirildi veya baska bir sorun var, umarim onlari gorebilmissindir.

İlk okuduğumda göremedim ama şimdi görünüyorlar. Teşekkürler. :ok:

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: armoni;658832

Led ampül tavsiye etmem, daha önce kullandığım 2016 superb geri vites ve sinyallere bağladığım ledler patladı ve beyni yaktı. Uzak doğu araçlarında sorun olmuyor fakat Vag grubunda Canbus dışında bir işlemci daha var ve bu işlemci ampüllere giden akımı ölçüyor. akım kesilince ampülün patladığı uyarısını veriyor. Ledler patlayınca kısa devre yapıp işlemciye zarar veriyor. Bu işlemci sıvı geçirmemesi için tam kapalı bir sistemle yapılmış yani silikonlanıp preslenmiş. Tamir için komple dağıtılması gerekiyor bilginiz olsun.

Çevrimdışı TuRKSySTeM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zapachit;658844

Bu ürünü nereden alabiliriz, teşekkürler.

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TuRKSySTeM;658876
Bu ürünü nereden alabiliriz, teşekkürler.

Türkiye'de sanırsam sadece orjinal bayiden sipariş ederek temin edebilirsiniz.

Çevrimdışı superban

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar arkadaşlar,
Benim aracımda da arka silecek yok. Kamera ve xenon far da yok. 10 inç bolero ekranım var ve kamerasız olması büyük bir eksiklik gibi duruyor. Ankarada bu kamera işini halledebileceğim bildiğiniz bir yer var ise paylaşabilir misiniz?