škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tdi ambiante nasıl araç?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı einsteinn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu araçtan kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Almak üzereyim tavsiye edermisiniz?

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: einsteinn;658619
Bu araçtan kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Almak üzereyim tavsiye edermisiniz?

4 yıl otomatik vitesli kullandım güzel araç, şehir içi yazın 1 depo 55 lt dizel ile 850 km, kış 750 km. Uzun yolda 1150 km menzil ile yakıtı çok tasarrufludur.
Sedan alacaksanız bagajı 550 lt çok büyük kullanışlıdır. Arka diz mesafeleri geniş.
Güzel kaliteli araba tavsiye ederim, tek eksiği lastik sesini alır, emsal c segmentine göre normaldir.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blue Rapid;658622
4 yıl otomatik vitesli kullandım güzel araç, şehir içi yazın 1 depo 55 lt dizel ile 850 km, kış 750 km. Uzun yolda 1150 km menzil ile yakıtı çok tasarrufludur.
Sedan alacaksanız bagajı 550 lt çok büyük kullanışlıdır. Arka diz mesafeleri geniş.
Güzel kaliteli araba tavsiye ederim, tek eksiği lastik sesini alır, emsal c segmentine göre normaldir.

1.4 TDİ Classic hatchback kullandım bir süre.. Gayet güzel ekonomik ve konforluydu.. yol tutuşu falan muadillerine göre çok iyidir. Tek sevmediğim yanı gürültülü çalışmasıydı. 110 dan sonra o ses kalmıyodu zaten :D