škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Turbo sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kocayusuf3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi 2011 model aracımı geçen sene turbosunu yaptırdım. Araç hafiften çekişden düştü geçen hafta bilgisayar da turbo eloktriniği arızası verdi, servis turboyu komple satıyor ankarada üstündeki elektronik parçayı nereden bulabilirim yada tavsiyeleriniz saygılarımla

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kocayusuf3;658495
1.2 tsi 2011 model aracımı geçen sene turbosunu yaptırdım. Araç hafiften çekişden düştü geçen hafta bilgisayar da turbo eloktriniği arızası verdi, servis turboyu komple satıyor ankarada üstündeki elektronik parçayı nereden bulabilirim yada tavsiyeleriniz saygılarımla

Çıkmacılar veya turbo tamiri yapan yerlere sordunuz mu?

Çevrimdışı kocayusuf3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet sordum hepsi yaparız abi diyorlar geçen seferde yaptırdım 1.750 TL verdim. O zaman servis 3750tl fiyat verdi. Piyasa da 2750.tl idi keşke servisten alsaydım. İşte emekli olunca kılı kırk yatıyorsunuz.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun. Merak ettim araciniz suan kac km de?  Ilk turbo arizasini verdiginde kac km deydi?

Çevrimdışı kocayusuf3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlk arıza 135.000 de idi şu an 150.000 de tabi çocuk okula gitti geldi yani çift şoför kullandık onun etkisi olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu km lerde turbo arizası normal degil. 2. Şoför araca yazilim yaptirmis olabilir mi? :)  bir de çok zorluyorsa belki ondandır.

Çevrimdışı kocayusuf3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ercan Bey haklısınız uzun yolu çok yaparım km den bellidir ben pek akıllı uslu gitmiyorum.