škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2019 model aracın balans tutmaması

Rache · 18 · 5692

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar cevaplarınız icin teşekkür ederim. lastiklerim michelin primacy4 daha 5 bin km yaptılar 2020 çıkış hata yok. farklı yerlerde farklı ustalar yaptı kurşunları söküldü başka takıldı.jantta hata yok.  anlayacagını herşeyi denedik. tek denemem gereken bütün lastikleri farklı lastikle denemek..

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: *AGA*;658485
Selamlar ortalık biraz daha karışsın. 2020 var bende de Üzerinde Continental geliyor. Bayiden çıktığım ilk anda fark etmiştim 100-110 arası direksiyonda titreme vardı. Bayi ile görüşmemden sonra araçlar fabrikadan çıkarken test aşamasında 80 km ye kadar hızda test edilip gonderiliyormuş. Servisteki usta ilk 1000 km den sonra balans yaptırın dedi. Ama balans makinası normal lastikcilerdekinden farklı idi. Lazerli çok hassas. Yapıldı. Sorunum şükür ortadan kalktı. Şimdi kışlıklara geçeceğim Falken aldım. 215/55/17 ölçülerde. Bilginiz olsun. Herkese iyi akşamlar.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ortalık neden karışsın ki,bende aracımı sıfır aldım üzerindeki Falken lastiklerden Mıchelıne geçince sorun ortadan kalktı 3 yıldır kullanıyorum hiç balans sorunu yaşamadım.Balans aletide tüm oto lastikçilerde kullanılan ekranlı aletten..Yapan kişinin işi bilmesi önemli..

Çevrimdışı *AGA*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ringcep;658496
Ortalık neden karışsın ki,bende aracımı sıfır aldım üzerindeki Falken lastiklerden Mıchelıne geçince sorun ortadan kalktı 3 yıldır kullanıyorum hiç balans sorunu yaşamadım.Balans aletide tüm oto lastikçilerde kullanılan ekranlı aletten..Yapan kişinin işi bilmesi önemli..
Espri niyeti ile dile getirdim. :) yani markadan bağımsız sizin dediğiniz gibi balansı yapan usta önemli bu konularda. Güzel sürüşler herkese.

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi