škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2020 Superb Krom Arka Far Çıtası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *AGA*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, severek kullanıyoruz Premium paket 1.5 TSI aracıma Matrix far olan modellerdeki krom çıtayı  takmak istiyorum fakat satan yer bulamadım. Bilgisi olan varsa çok makbule geçer. Teşekkürler.

SM-P610 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı aykut2004

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Takipteyim

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bahsi geçen ürün 3 parça. 2 tanesi çamurluklar üstündeki stopların üstünde fabrika çıkışı olarak bulunuyor. Ortadaki uzun parça tek parça ve oldukça büyük bir ünite komple bir ürün. Geri görüş kamerası ile plaka aydınlatmalarını içinde barındıran bir ürün. Oldukça pahalı. Orijinal Geri görüş kamerasının olduğu bagaj açma düğmesi ünitesi bu parçanın içine takılıyor. Onu takmak için ise biraz traşlama kesme biçme yapmak gerekiyor. Yani bu ürün fabrika çıkışı opsiyon donanım olarak alınmaz ise sonradan yaptırmak pahalı ve meşakkatli bir iş.

Bunun yerine oto aksesuarcılarda krom yaptırabilirsiniz en fazla 100 tl tutar. Yaptıranlar olmuş. Orijinaline oldukça benzemiş ve bence hoş durmuş. Sosyal medya platformlarındaki skoda superb gruplarında görebilirsiniz.

Çevrimdışı *AGA*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;658225
Bahsi geçen ürün 3 parça. 2 tanesi çamurluklar üstündeki stopların üstünde fabrika çıkışı olarak bulunuyor. Ortadaki uzun parça tek parça ve oldukça büyük bir ünite komple bir ürün. Geri görüş kamerası ile plaka aydınlatmalarını içinde barındıran bir ürün. Oldukça pahalı. Orijinal Geri görüş kamerasının olduğu bagaj açma düğmesi ünitesi bu parçanın içine takılıyor. Onu takmak için ise biraz traşlama kesme biçme yapmak gerekiyor. Yani bu ürün fabrika çıkışı opsiyon donanım olarak alınmaz ise sonradan yaptırmak pahalı ve meşakkatli bir iş.

Bunun yerine oto aksesuarcılarda krom yaptırabilirsiniz en fazla 100 tl tutar. Yaptıranlar olmuş. Orijinaline oldukça benzemiş ve bence hoş durmuş. Sosyal medya platformlarındaki skoda superb gruplarında görebilirsiniz.
Teşekkür ediyorum o kadar komplike bir ürün olduğunu bilmiyordum. Aksesuar olarak yapıştırılan krom sanmıştım. Bakalım bi bulabilirsem uygulanmış halinin fotosunu paylaşırım.

RMX1971 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi