škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Felicia Dişli Oranları

Ziyaretçi · 7 · 52571

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Felicia 1.3LX and 1.3LX(MPI) 1998 öncesi:
I        3,308
II       1,913
III      1,267
IV      0,927
V       0,717
R       2,923  

Felicia 1.3LX and 1.3LX(MPI) 1998 sonrası:
I        3,462
II       1,957
III      1,310
IV      0,975
V       0,756
R       2,923

Felicia 1.3LX and 1.3LX(MPI) Diferansiyel Oranları:

1996 öncesi
Hatchback       :         4,167
Combi                :         4,118

1996 sonrası
1,3/40 kW          :         3,833
1,3/50 kW          :         4,118

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur abi paylaşım için sağol. Ben şu lx-glx olayını anlamıyorum.Benim araç 98 feliş arkadasında plastik aksamda lx, demir olan şeritte glx yazıyor.Ben hangisi olduğunu nasıl ayırt edecem:o Bide benim araç hidrolikmi değilmi hala anlamış deilim :rolleyes:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Horon61;371
Uğur abi paylaşım için sağol. Ben şu lx-glx olayını anlamıyorum.Benim araç 98 feliş arkadasında plastik aksamda lx, demir olan şeritte glx yazıyor.Ben hangisi olduğunu nasıl ayırt edecem:o Bide benim araç hidrolikmi değilmi hala anlamış deilim :rolleyes:
İrfan bir aralar bir link vermişti. Oraya motor şase numarası girip ne olduğu anlaşılabilir.
Direksiyonun hidrolik olup olmadığını (hidrolikten kastının direksiyon olduğunu düşündüm) anlayabilmek için şöyle bir yol izleyebilirsin. V kayışı denilen kayışın kaç tane kasnağın etrafında döndüğüne bakabilirsin. Hidrolik değilse; krank kasnağı, su pompası ve şarj dinamosunu döndürecek şekildedir. Hidrolik direksiyonsa, bunlara ek olarak bir de direksiyon pompasını çeviriyor olacaktır.

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet hidrolik direksiyondan bahdettim uğur abi. Dediklerini uygulayacağım, bakalım hidrolikmiymiş değilmiymiş :gaz:  Bu arada irfan abi o linki sct demi vermişti

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Horon61;421
Evet hidrolik direksiyondan bahdettim uğur abi. Dediklerini uygulayacağım, bakalım hidrolikmiymiş değilmiymiş :gaz: Bu arada irfan abi o linki sct demi vermişti
İrfan gene bulur o linki.;)