škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomatik cam açılıp kapanma sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tek dokunuşta camın aşağı ya da yukarı hareketi ön yolcu camında çalışmıyor. Diğer 3 camınkinde sorun yok. Sadece ön yolcu camı böyle. Şoför kontrol panelinden durum böyle, o camın kendi düğmesinden denemedim doğrusu. Bunun ayrı bir sigortası falan mı var? Elektrikçiye falan göstermedim, karşılaşan ya da çözümünü bilen var mı? Sivasta servis olmadığı için servise gidemiyorum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam vw golf model aracımızın kitapçığında bunun için çözüm mevcuttu. muhtemelen aynı sistemdir siz de deneyebilirsiniz.

belirttiğiniz camı tuşa basılı tutarak tamamen indirin. o konumdayken camı yeniden indirmek istermiş gibi 5 saniye aşağı tuşuna (2. kademeye gelecek şekilde) basılı tutun. sonrasında bıraktığınızda sorunun çözülmesi gerekir.

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;657236
hocam vw golf model aracımızın kitapçığında bunun için çözüm mevcuttu. muhtemelen aynı sistemdir siz de deneyebilirsiniz.

belirttiğiniz camı tuşa basılı tutarak tamamen indirin. o konumdayken camı yeniden indirmek istermiş gibi 5 saniye aşağı tuşuna (2. kademeye gelecek şekilde) basılı tutun. sonrasında bıraktığınızda sorunun çözülmesi gerekir.

Onu denedim ama olmadı. Ben de öyle olabileceğini düşünmüştüm. Tek camda olması garip..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: goktasoktay;657238
Onu denedim ama olmadı. Ben de öyle olabileceğini düşünmüştüm. Tek camda olması garip..

İndirerek değil de kaldırarak deneyin.

Tamamen açık olan camı düğmeden kapatırken en üstte 5 sn tutun düzelmesi lazım

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;657239
İndirerek değil de kaldırarak deneyin.

Tamamen açık olan camı düğmeden kapatırken en üstte 5 sn tutun düzelmesi lazım

Bi de onu deneyeyim irfan hocam, teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de bazen oluyor. Ben 4 cami indirip 10sn basili tutuyorum sonrada dordunu kaldirip 10sn basili tutuyorum duzeliyor

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;657258
Bende de bazen oluyor. Ben 4 cami indirip 10sn basili tutuyorum sonrada dordunu kaldirip 10sn basili tutuyorum duzeliyor

Aynı anda mı indiriyorsunuz, 4 düğmeye birden basarak. Tam anlamadım? İrfan hocamın dediği şekilde de olmadı çünkü. Sizinkini de deneyeyim

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: goktasoktay;657259
Aynı anda mı indiriyorsunuz, 4 düğmeye birden basarak. Tam anlamadım? İrfan hocamın dediği şekilde de olmadı çünkü. Sizinkini de deneyeyim

Evet ayni anda yapiyorum

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;657269
Evet ayni anda yapiyorum

Bir deneyeyim teşekkürler[emoji1303]

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: goktasoktay;657270
Bir deneyeyim teşekkürler[emoji1303]

Tesadüf bugün aynisi bana oldu yine. Sağ ön cam otomatik kaldirip indirme iptal oldu. Once yukari 20sn 4 cami tuttum, sonra asagi 20sn kadar tuttum duzeldi. (Once asagi sonra yukari yapinca ise yaramadi)

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Denedim ama bende işe yaramadı maalesef. En kötü ihtimal ocağa kadar beklerim, servise gidince baktırırım. Yine de başka önerisi ya da bilgisi olan olursa denemek isterim..

Çevrimdışı Ercan87

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: goktasoktay;657287
Denedim ama bende işe yaramadı maalesef. En kötü ihtimal ocağa kadar beklerim, servise gidince baktırırım. Yine de başka önerisi ya da bilgisi olan olursa denemek isterim..

Araba calismiyorken, sadece kontak yarim acik once yukari sonra asagı olacak sekilde yaptim ben.

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ercan87;657292
Araba calismiyorken, sadece kontak yarim acik once yukari sonra asagı olacak sekilde yaptim ben.

Yok, ben de çalıştırmadım. Bende anahtar yok, yarım nasıl oluyor bizde bilmiyorum ama sadece kontağı açtım düğmeye basarak. Dediğiniz gibi önce yukarı, sonra aşağı yaptım. Bakalım, başka bir çözüm çıkacak mı?

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün akşam Ercan beyin dediğini denemiştim, aracı çalıştırmadan. Bugün aracı çalıştırınca düzeldiğini farkettim. Galiba işlemi araç çalışınca tamamlıyor. Şu anlık çözüldü. Teşekkür ederim hepinize. Karşılaşan olursa yöntem işe yarıyor bilginize..