škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 2.0 tsi 272ps Laurin & Klement Siparişi

rauf · 13 · 2827

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rauf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb 2.0 tsi 272ps l&k siparişi için Bayi ile görüştüm, şu an için Türkiyeye sadece diesel motorlu Laurin & Klement getiriliyormuş. Diesel i dünyamdan çıkardığım için 2.0 tsi l&k sordum. Şu ana kadar Türkiyeye hiç getirmediklerini distribütör ve yurtdışı ile görüşüp cevap vereceklerini söylediler. Muhtemelen bugün için olumlu bir cevap dönecekler ve Kasım teslim diyecekler muhtemelen.

Uzun yıllar binebileceğim güvenli, keyifli  ve konforlu bir araba olsun istedim. Bu fiyata çıkanların tercihi daha havalı markalar oluyor malum. Benim için doluluk ve konfigürasyon markadan önce geldiği hatta markanın daha az göze batması işime geldiği için superb de karar kıldım.

Genel itibariyle dolu geldiğinden bir iki ekstra ekleteceğim: diz hava yastıkları ve arka yan hava yastıkları, ön cam ısıtma ve frenleme asistanı gibi. Columbus un çok bir artısını görmediğimden bolero yu değiştirmedim. Jantlara dokunmadım.  Metalik kahverengi ve bej koltuk istedim.

Tavsiye ve önerisi olanları dinlemeye hazırım.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2020, 04:03:17 Gönderen: rauf »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiden hayırlısı olsun.
Araç gelince bol bol fotoğraf görmek isteriz.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
2.0 TSI motorun, 272 bg 4x4 seçeneği ve
1.4 TSI motor için hibrid seçeneği mevcut.

Bu seçenekler, ingiltere fiyatlandırması ile, %10 kadar artışa yol açıyor. Ancak, bizdeki vergilendirmeden ötürü, durum çok daha farklı olacaktır muhtemelen.

TSI motorla ilgili tüm seçeneklerde, jantlar 18 veya 19 inç olarak geliyor. Lastikler oldukça ince yanaklı olacak ve kullanırken özen gerektirecektir.

Şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun şimdiden...

Masajlı koltuk (Skoda'da var mı görmedim ama soğutmalı özelliği varsa şiddetle tavsiye)
Arka silecek (çünkü bazılarında yok)
Arka ve yan cam perdeler
Canton ses sistemi
Arka tarafta soket girişi (usb ve priz)
Şaft tüneli paspası (bu olmazsa olmaz :D )

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rauf;656848
Superb 2.0 tsi 272ps l&k siparişi için Bayi ile görüştüm, şu an için Türkiyeye sadece diesel motorlu Laurin & Klement getiriliyormuş. Diesel i dünyamdan çıkardığım için 2.0 tsi l&k sordum. Şu ana kadar Türkiyeye hiç getirmediklerini distribütör ve yurtdışı ile görüşüp cevap vereceklerini söylediler. Muhtemelen bugün için olumlu bir cevap dönecekler ve Kasım teslim diyecekler muhtemelen.

Uzun yıllar binebileceğim güvenli, keyifli  ve konforlu bir araba olsun istedim. Bu fiyata çıkanların tercihi daha havalı markalar oluyor malum. Benim için doluluk ve konfigürasyon markadan önce geldiği hatta markanın daha az göze batması işime geldiği için superb de karar kıldım.

Genel itibariyle dolu geldiğinden bir iki ekstra ekleteceğim: diz hava yastıkları ve arka yan hava yastıkları, ön cam ısıtma ve frenleme asistanı gibi. Columbus un çok bir artısını görmediğimden bolero yu değiştirmedim. Jantlara dokunmadım.  Metalik kahverengi ve bej koltuk istedim.

Tavsiye ve önerisi olanları dinlemeye hazırım.

Hayirli olsun... Insallah problemsiz, kazasiz ve keyifle kullanirsiniz...
Sevgiler
Engin Tunçay

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın inşallah.
Columbus ekranın tek artısı, eğer hayalet gösterge var ise, navigasyonu oraya yansıtabiliyor olması. Bu sizin için önemliyse ya da olsun istiyorsanız navigasyon sadece columbusta var.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı nakamura

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız günlerde kullanın inşallah. 2.0 tsi çok ciğerli bir motordur çok memnun kalacaksınız bence vag grubu araçların vernikleri çok sert oluyor o güzel renk seçimine STEK DYNOshield PPF kaput koruma filmi kesinlikle tavsiye ederim.

Çevrimdışı devran23

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
şimdiden hayırlı olsun .
 opsiyon olarak aklıma gelenler (ne kadarını yapabilirler bilmiyorum)
- 220 v bagaj soketi.
- soğutmalı koltuk
- bağımsız kalorifer
- içerden açılıp kapatılabilen bagaj düğmesi
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2020, 12:08:27 Gönderen: devran23 »

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rauf bey aracınız hayırlı olsun. Şunu bilmenizde fayda var, düşündüğünüz araç oldukça dolu ve performanslı olsa da baz modeli vergisiz 100 bin civarı olan bir aracın iç, dış ve yürüyen aksam kalitesine sahip. 600bin civarı para verip ilk yılında arka havalandırma ızgarası kırıldığında, bozuk yollarda gösterge çerçevesinde zırıltı sesi duyduğunuzda, kışın amortisörlerden gıcırtı sesi geldiğinde, cam açma düğmesi bozulduğunda, klima açıkken stop ettiğinde canınız sıkılmayacaksa iyi bir seçim. Aynı fiyata 5 veya E serisi aldığınızda belki performans biraz düşük kalır ama baz fiyatı 320 bin+ olan L&K donanıma eşdeğer bir aracınız olur.
Zevkler tartışılmaz ama fikir sorduğunuz için söylüyorum şahsen ben o parayı superbe vermezdim.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O performansta bir e serisi veya 5 serisi fiyatını da düşünün bence. bu tam bir sleeper. güle güle kullanın. zamanında m5 kullanmış biri olarak hala satmasaydım dediğim oluyor.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı uğurlu olsun Rauf. Güle güle kazasız belasız kullanın inşallah. Aklınıza takılan hiç bir şey olmasın, gönlünüzü ferah tutun. Aldığınız araç mevcut şartlar içinde harika bir araç. Sizi her yönden tatmin edecektir. Daha önce Premium kullanmış, şimdi superb kullanan biri olarak memnun çok kalacağınızı düşünüyorum. Eşşeğe biner gibi binince Premium araçlar da dökülüyor.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;656987
O performansta bir e serisi veya 5 serisi fiyatını da düşünün bence. bu tam bir sleeper. güle güle kullanın. zamanında m5 kullanmış biri olarak hala satmasaydım dediğim oluyor.

Arkadaş fikir sormuş, bende saygı çerçevesinde! fikrimi söyledim. Türkiye yollarında tatminkar performansla daha kaliteli araçlara binebileceğinden bahsediyoruz. Şimdi neden m5 i satmasaydım diyorsunuz da 2.0 TSI alsam demiyorsunuz. Eskide olsa M5'in kalitesini superb de bulamazsınız. Sıfır superbde yaşanan sorunların kaç tanesi M5 te yaşanıyor. Ben son 4 yılda 2 tane sıfır superb sahibi oldum. İkisinde de ilk yıl içinde aynı sorunları yaşadım ve bunları arkadaş ile paylaştım. Ülkemiz şartlarında 200-300bin bandında düşünürülürse superb rakiplerine göre iyi bir seçenek ama 2.0 TSI için verdiğiniz iki kat ücreti aracın kalitesi arttığı için vermiyorsunuz, devlete vergi olarak ödüyorsunuz. Almanya da 1.5 ile 2.0 TSI arasında sadece %20 fiyat farkı var. Bizde en çok satılan 1.6 TDI vatandaşını vergi ile öpmeyen ülkelerde satılmıyor bile.