škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hasar Tahmini

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, dün akşam 2 saat arayla iki hasar aldım. Biri trafikte kaza şeklinde, ikincisi de evinin önünde araç park halindeyken, acemi bir sürü çarptı.ilk kaza da sağ taraf, ikincisinde sol taraf gitti. Sizce boyasız göçük düzeltme olur mu, yoksa boyanır mı? Skoda ya götürmeyi düşünmüyorum, önceki aracımda kapıdaki az bir göçükten dolayı kapı değişmişti.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Foto olmadan tahmin yanlış olur, geçmiş olsun

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun fotoğraflar açılmıyor

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Fotoğraflar bende açıldı. Bundan daha kötüsünün boyasız giderildiğini gördüm. Birkaç yere gösterin fiyat alın. Boyasız olabilecek gibi gözüküyor. Eğer verniği çok aşındırmadıysa, halledilebilir duruyor.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
soldaki hasarın üstte duran çizgisi boyayı dibine kadar çizmiş gibi duruyor altta kalanlar plastik sürtmesi . çizik doldurulur ve boyayla eş değere getirilebilir diğerleri pasta ile gider ve göçükçüler kalanı halleder.
sağdaki hasarda çamurluktaki keskin bükülen yer düzeltilirken boya belki kalkabilir ama rötüşlanır kalanı basit. araştırıp işini hakkıyla yapan birisi halleder.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba tekrar,

2 yerle görüştüm ,birine fiziki olarak aracı götürdüm(Küçükyalı DDR).Sağ taraf 1200 TL,sol taraf 700 TL yaparız boyasız dedi.Sol tarafta çok az boya gerekebileceğini belirtti.Diğer yer ise whatsupptan fotoğrafları gönderdim.Hatasız olarak yapabileceğini söyledi boyasız.Sol taraf 1000 TL,sağ taraf 500 TL(Kozyatağı Carrefour içinde PDR Boyasız Göçük Düzeltme-Bahattin Usta)

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaskodan otoking'e gidip boyasız gocuk duzeltimi yaptırabilirsiniz kasko bozulmadan. gerekirse tüm limiti bir yerde kullanabilirler. tramere işlenmez.

baska yerde kaskodan boyasız göcük yaptırmayın yada tramere işlenmeyeceğinden ve hasar dosyası açılmayacağından muhakkak emin olun. yoksa kasko bozulmaz dedelerde bozuluyor hasarsızlık oranına etki ediyor.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı yaptırdım,iki tarat toplam 1600 TL.bir sorun gözükmüyor,güzel yapılmış.Fakat şuan hava yastığı hatası veriyor.Usta kapıyı söktüm,taktık ondan kaynaklıdır dedi.Sİzce başka sorun olabilir mi?

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı yaptırdım,iki tarat toplam 1600 TL.bir sorun gözükmüyor,güzel yapılmış.Fakat şuan hava yastığı hatası veriyor.Usta kapıyı söktüm,taktık ondan kaynaklıdır dedi.Sİzce başka sorun olabilir mi?