škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid e orijinal Octavia multimedia takılır mı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mozmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çoğumuzun bildiği gibi Rapidlerde multimedia ekranın cep telefonu ile bağlantısı sadece bluetooth ile mümkün. Mirrorlink yok. Geri görüş kamerasıda bağlanamıyor diye biliyorum. Fabia yada Octavia multimedialarında bu özellikler var. Fabia ya da Octavia multimediasını alıp Rapid e takarsak bu sorunları ortadan kaldırabilir miyiz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hocam hayırdır, ne zaman Rapid aldın?   :)

Alıntı yapılan: Mozmoz;656488
Çoğumuzun bildiği gibi Rapidlerde multimedia ekranın cep telefonu ile bağlantısı sadece bluetooth ile mümkün. Mirrorlink yok. Geri görüş kamerasıda bağlanamıyor diye biliyorum. Fabia yada Octavia multimedialarında bu özellikler var. Fabia ya da Octavia multimediasını alıp Rapid e takarsak bu sorunları ortadan kaldırabilir miyiz?

Yerine tam sığıyorsa elbette alınıp takılır. Ama kablolama ve kodlama için işini iyi bilen bir yer bulmak lazım

Çevrimdışı Mozmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok taze İrfan Hocam. 4 gün oldu 2015 Sedan 78.000km de.

Geri Görüş kamerası bağlamak esas amacım aslında.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Mozmoz;656494
Çok taze İrfan Hocam. 4 gün oldu 2015 Sedan 78.000km de.

Geri Görüş kamerası bağlamak esas amacım aslında.

Hayırlı olsun!

https://shop.enderelektronik.com.tr/iletisim

Bu adamlara telefon açıp bir sor Hocam, en azından neler olabilir neler olmaz söylerler :ok:

Çevrimdışı Diabolik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mozmoz;656488
Ben geri gorus kamerasi taktirdim :) istersen video atabilirim. Maslakta samimi oldugum bir ustam var ona yaptirdim cyberaudio android ozellige sahip. Dolayisiyla baska uygulamalar da kurabiliosun. Orn bn spotify kullaniyorum. 9 ay once bana kamera multimedia ve iscilim 2200 tl ye mal olmustu. Ama cok memnunum durumun varsa kesinlikle tavsiye ederim. Takilan cihaz bizim araclarla tam uyumlu. Direksiyon dugmelerini bile kullanabiliyorsunuz.

Iyi forumlar...

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mozmoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler ama orijinal dışında birşey takmak istemiyorum.

Alıntı yapılan: Diabolik;656828
Ben geri gorus kamerasi taktirdim :) istersen video atabilirim. Maslakta samimi oldugum bir ustam var ona yaptirdim cyberaudio android ozellige sahip. Dolayisiyla baska uygulamalar da kurabiliosun. Orn bn spotify kullaniyorum. 9 ay once bana kamera multimedia ve iscilim 2200 tl ye mal olmustu. Ama cok memnunum durumun varsa kesinlikle tavsiye ederim. Takilan cihaz bizim araclarla tam uyumlu. Direksiyon dugmelerini bile kullanabiliyorsunuz.

Iyi forumlar...

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı zapachit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Takılabiliyor fakat ekran bulması sıkıntı. Octavialarda da kullanılan bolero veya amundsen ünitesi uyumlu fakat doğal olarak yeniden kodlanması gerekli.

Torpidonun iç cebi değişiyor. Örnek olarak aşşağıdaki resimlere bakabilirsiniz.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk