škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kasko yapanlara sorumuz,yada yapacaklara :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımız 2016 Optimal 1,2tsi düz vites. dün sigaortacımız aradı 2008den beri hep aynı yerden çalışıyoruz hasarımız yok vs. Aksigorta 900 Tl full+full kasko önerdi.aracın bedelini 103.000 TL belirlemişler, sizce aracın değeri piyasaya göre normal mi yazılmış,yada bu değeri kim neye göre belirliyor ?

Çevrimdışı atalayg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hilter;655256
Aracımız 2016 Optimal 1,2tsi düz vites. dün sigaortacımız aradı 2008den beri hep aynı yerden çalışıyoruz hasarımız yok vs. Aksigorta 900 Tl full+full kasko önerdi.aracın bedelini 103.000 TL belirlemişler, sizce aracın değeri piyasaya göre normal mi yazılmış,yada bu değeri kim neye göre belirliyor ?
Bu değerler kasko degerlendirme kurumunun belirlediği rakamdir. Piyasaya göre bir değerlendirme  değildir.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu değerler kasko degerlendirme kurumunun belirlediği rakamdir. Piyasaya göre bir değerlendirme  değildir.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

burada sorgulama sayfası buldum ama benim araba green tec optimal mi onu bilemedim :)

Çevrimdışı atalayg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Excel dosyasında detayli liste vardir. Benim aracımda manuel olmasına karşın otomatik vites diye çıkmıştı.[emoji16]

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı skaymaz

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Evet aracınız green tech optimal kasko değeri de normal. Yaptıracaksanız eğer cam klozunun muafiyetsiz olmasına dikkat edin yani orjinal cam olsun eğer %20-25 muafiyet olursa camınız kırıldığında, kasko şirketinin anlaşmalı firmaları dışında yaptırırsanız o muafiyet kısmını sizden talep ederler. orjinal ön cam 2500 TL bir kaç gün önce ben değiştirdim. Birde İMM klozunu 50.000 falan verirler onu 300 bin yada 500 bin yaptırın. (karşı araca verdiğiniz zarar sigorta bedelinizi aşıyorsa eğer kalan kısmı buradan alıyorlar.)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Benim kanka sigorta işi yapıyor, çok sayıda acenteyi tarayıp en iyi fiyatları öğrenme şansınız var

ARGE Sigorta

erol@argesigorta.com.tr
bilgi@argesigorta.com.tr
TELEFON
+90 532 577 09 88

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımın 110000tl bedel çıktığını söyledi sigortacım
Ama şimdi siteden sorguladım. 2015 elegance 1.6 tdi  dsg aracıma 133.453 tl değer çıktı
« Son Düzenleme: 26 Mart 2020, 00:11:04 Gönderen: muratladikli »