škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracım çalışmıyor!

semioli · 19 · 14516

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkoray79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: weneorn;654959
Çakal ruhlu bir fare diyelim :)

zarar ziyan var mıydı? yoksa sadece girmiş ve ruhunu ora da mı teslim etmiş ziyansız?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
İstanbul göbeğinde bile sansar gördüm, onlar da kemirilen kablolar konusunda oldukça üst sıradalar (sansar, zerdeva, gelincik vs.), hele ki şehir dışında oturanlar için risk daha fazla

Çevrimdışı weneorn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkoray79;654960
zarar ziyan var mıydı? yoksa sadece girmiş ve ruhunu ora da mı teslim etmiş ziyansız?

Yok hocam fark edip kovdum araçtan direk. Şükür sadece sıcak ortam amacıyla gelip sinmiş oraya..

Çevrimdışı limraaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: semioli;654914
Öncelikle çekiciye para vermedim çünkü kaskomda ücretsiz çekici hizmeti varmış? Kaskom çekici ile istediğim tamirciye yönlendirdi arabamı.

Tamir ustam akümde sorun olmadığını marş dinamosuna giden bir kablonun koptuğunu(!) ve bunun sık rastlanan bir durum olmadığını söyledi. Akü idare eder şimdilik değiştirme dedi.

Toplamda 150,00.-TL aldılar ve aracım şu an sağlam :)

Teşekkür ederim..

Merhabalar,
Aynı olay benimde Şubat 2020'de başıma geldi. Araç aynı dediğiniz gibi olduğu yerde kaldı. Akü takviyesi vs herşeyi yaptık; ama çekici ile servise götürmek zorunda kaldık.
Serviste de aynı sizlere belirtilen gibi, aküye giden kablo veya kablolar koptuğundan dolayı bu sorunun ortaya çıktığını ve nadiren gözüktüğünü, bundan sonra sorun yaşanmayacağını söylediler.
Bu arada pek te nadiren yaşanmıyormuş Skoda:(
Neyse en azından başına gelecek olan arkadaşlara iyi birer örnek olduk.