škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Karoq direksiyonun altındaki cızırtı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrhmgnr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi günler.
2019 karoq aracım daha 6300 km'de . Fakat gaza yarım bastığımda araba hafif titrerken direksiyonun oralarda hafif sol tarafta cızırtı sesi geliyor. belli devirlerde geliyor. birşey vuruyor gibi. camlar ve radyo kapalı iken geliyor.
Yaşayan veya sebebini bulan var mı acaba.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Merhaba

Başıma gelmedi şimdilik ama benzer sıkıntısı olanlar serviste kayıt açtırıp aratıyor. Ustalar sürüş yapıp sesin geldiği paneli açıp bakıyorlar, bazen bir kablo bazen bir plastik parçası yapabiliyor veya sürtünen yerlerin arasına izolasyon için malzeme koyuyorlar...

Çevrimdışı ibrhmgnr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı evrensel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kartvizit koymak için koyulan yerden geliyor olabilir mi? bende de arada geliyor böyle bir cızırtı araç titreşimdeyken, sonuç alırsanız paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı ibrhmgnr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kartvizit koyulan yer değil. Servise sabah gircem ama bugün kafaya çok taktım bayağı her tarafı oynadım dokundum buldum sonunda. Gaz pedalının yanında orta konsolu kapatan plastiği kendime doğru çektim ses kesildi. Herhalde araç düşük devirde titreyince orda artık küçük bi plastik veya kağıt ses yapıyor. Orayı açtırıp düzelttircem yarın serviste . Umarım çözersiniz siz de .

Çevrimdışı ibrhmgnr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servislere videosuz gitmeyin. Özellikle ses sorununuz varsa video çekin öyle gidin. Geçiştiriyorlar. Video olunca mecburen ilgileniyor. Başından savmaya çalışıyor adam.